Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Igepa Polska targach RemaDays Warsaw 2015

Igepa Polska targach RemaDays Warsaw 2015

Igepa Polska zakomunikowała, że na targach RemaDays Warsaw 2015 zadebiutuje jako oficjalny partner Roland DG z ofertą urządzeń do druku tej cenionej marki. Na stoisku Igepa, 4C14, zainstalowane zostaną dwa plotery wielkoformatowe: Roland XF-640 i Roland VersaCAMM oraz laminator Dry Tack, dzięki czemu goście targów będą mogli sprawdzić i ocenić jakość oferowanych urządzeń i dedykowanych do nich materiałów z oferty Igepa.

Prezentacji towarzyszyć będzie specjalna promocja targowa. Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży ploterów, Igepa stanie się pierwszą hurtownią w Polsce, w której „pod jednym dachem” producenci reklam będą mogli zaopatrzyć się w pełen asortyment materiałów wielkoformatowych, folii ploterowych, płyt z tworzyw sztucznych oraz atramentów i urządzeń do druku.
Także Roland DG North Europe ogłosił, że przedstawi nowego autoryzowanego dealera podczas tegorocznej Remy, i że firma Igepa Polska będzie go reprezentować począwszy właśnie od 4 lutego 2015.
Igepa Polska wchodzi w skład Igepa Group będącej dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych do druku dla 50 tys. klientów w ponad 20 krajach. Igepa Polska powstała w 1995 roku, oferuje trzy główne grupy produktowe: materiały visual communication, papiery
graficzne i płyty oraz papiery biurowe. Dodając drukarki wielkoformatowe do linii produktów Igepa Polska pragnie zostać pierwszą firmą zapewniającą kompleksową obsługę
klientów w Polsce.
„Chcemy rozwinąć naszą ofertę opierając się na współpracy z niezawodnym partnerem. Roland DG jest dobrze znaną marką, o doskonałej reputacji, z produktami wysokiej klasy. To partnerstwo pozwoli nam połączyć doskonałą jakość oferowanych materiałów z wysokiej jakości ploterami Roland DG. Dla nas partnerstwo Igepa Polska i Roland DG North Europe jest równoznaczne z najwyższą do zaoferowania jakością” – powiedział Marcin Jaworski,
President & CEO Igepa Polska. „Igepa Polska jest odpowiednim partnerem dla naszego dalszego rozwoju na polskim rynku. Swoim klientom zapewnia wysoki standard świadczonych usług i jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom.
Jesteśmy pewni nawiązania długiej i owocnej współpracy” – skomentował Anders Mydtskov, President & CEO Roland DG North Europe A/S.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.