Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg organizuje Prinect Users Day

Heidelberg organizuje Prinect Users Day

Heidelberg Polska organizuje pierwszą polską edycję Dnia Użytkowników Systemu Prinect, która odbędzie się 29 października br. w siedzibie firmy (ul. Popularna 82 w Warszawie). Spotkanie poświęcone będzie teoretycznym i praktycznym aspektom dotyczącym systemu Prinect do zarządzania i produkcji w drukarni.

Uczestnicy polskiej edycji Dnia Użytkowników Systemu Prinect będą mieli możliwość zapoznać się z nowościami, jakie planuje firma Heidelberg w zakresie oprogramowania, ale także wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami tego systemu. Jak zapewnia producent, wdrożenie oprogramowania Prinect, współpracującego z urządzeniami produkcji firmy Heidelberg oraz m.in. z zakresu przygotowalni (prepress), maszyn drukujących (press) czy obróbki końcowej (postpress), a także z zakresu zarządzania (planowanie produkcji, MIS, itd.), pozwala na zbudowanie jednego zintegrowanego systemu spajającego pracę całego przedsiębiorstwa. To z kolei przyczynia się do wzrostu wydajności, efektywności oraz jakości produkcji, a w konsekwencji do większej konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstwa. System Prinect pozwala nie tylko na wzajemną integrację poszczególnych działów drukarni, ale także przedsiębiorstwa poligraficznego ze środowiskiem zewnętrznym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.