Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Gala rozdania nagród branżowych CD3D 2017

Gala rozdania nagród branżowych CD3D 2017

W piątek, 19 stycznia 2018 r. w Łodzi, w salach konferencyjnych Bionanoparku, odbędzie uroczysta gala rozdania nagród branżowych CD3D 2017. Plebiscyt organizowany przez CD3D ma na celu promocję firm tworzących rodzimy rynek druku 3D oraz nagradzanie i wyróżnianie najlepszych. W głosowaniu wzięło udział 115 przedstawicieli branży oraz ekspertów druku 3D, którzy wybrali zwycięzców w 15 kategoriach.

W każdej z 15 kategorii, nominowanych jest przynajmniej pięć firm, urządzeń, osób lub wydarzeń. 115 jurorów ocenia po 3 pozycje z każdej kategorii. Głosowanie odbywa się w systemie 5-3-1: za pierwsze miejsce przyznawanych jest 5 punktów, za drugie miejsce przyznawane są 3 punkty, za trzecie miejsce przyznawany jest 1 punkt. Jurorzy nie mogą głosować na siebie, własną firmę lub własne urządzenie.

Nagrodami głównymi są statuetki Cedryka, wydrukowane w technologii SLS. Dostarcza je jeden z partnerów gali – SondaSys.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 od ogłoszenia wyników plebiscytu. Następnie – po części networkingowej oraz przerwie obiadowej rozpocznie się część wykładowa. Rozpocznie ją przedstawiciel firmy Zortrax, który zaprezentuje case study poświęcone promocji marki na rynkach zagranicznych pt. „Budowa międzynarodowej rozpoznawalności poprzez współpracę z influencerami i znanymi markami”. Uczestnicy wykładu dowiedzą się o szansach jakie niosą tego typu projekty, lecz również potencjalnych ryzykach z tym związanych. Kolejni prelegenci – Daniel Mańkowski i Wojciech Kiński z firmy Graften - opowiedzą o swojej drukarce 3D Graften One, przedstawią jej możliwości, w tym funkcjonalność, którą będzie mógł przetestować każdy ze słuchaczy na własnym smartfonie oraz zaprezentują ofertę handlową dla potencjalnych resellerów. Mateusz Sidorowicz, dyrektor marketingu w 3DGence, przedstawi wykład, w którym opisze kolejne etapy rozwoju firmy – od początkującego start-upu, po jednego z najważniejszych producentów drukarek 3D w Polsce. Maciej Patrzałek, prezes zarządu SondaSys, opisze kulisy powstania pierwszej polskiej drukarki 3D typu SLS w standardzie przemysłowym. Na koniec dr Maciej Cader i Dariusz Kochanowski z PIAP, przedstawią słuchaczom możliwości pozyskiwania środków finansowych na prowadzenie projektów naukowo-badawczych, opartych o technologie przyrostowe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.