Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Fujifilm wycofuje się z udziału w targach drupa i interpack 2021

Fujifilm wycofuje się z udziału w targach drupa i interpack 2021

Koncern Fujifilm poinformował o rezygnacji z udziału w roli wystawcy zarówno w targach drupa (Düsseldorf, 20–28 kwietnia 2021 r.), jak i Interpack (Düsseldorf, 25 lutego – 3 marca 2021 r.). Decyzję podjęto w związku z pandemią COVID-19 i potrzebą ochrony zdrowia i bezpieczeństwa klientów oraz pracowników firmy. Jednocześnie firma poinformowała, że stawia na intensywne kontakty z klientami i partnerami za pośrednictwem komunikacji elektronicznej, i w tym celu przygotowała szereg rozwiązań mających zapewnić jak największy komfort i efektywność tych spotkań.

Fujifilm, dostosowując ofertę do potrzeb rynku i zmieniającej się rzeczywistości, przygotował zestaw rozwiązań mających wspierać procesy produkcyjne klientów, takich jak proofing online z wykorzystaniem narzędzia XMF Remote, bezprocesowe termiczne płyty CtP dla wydajnego procesu drukowania, a także maszyny Jet Press Digital do realizacji zleceń niskonakładowych oraz ze zmiennymi danymi. Firma będzie także nadal dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla wielu segmentów poligrafii (takich jak druk komercyjny/publikacyjny, druk gazet i druk opakowań) poprzez udział w seminariach i wirtualnych wystawach oraz wykorzystanie firmowych stron internetowych, poczty elektronicznej, itp.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na skokowe podwyżki cen papieru narzekają nie tylko wydawcy prasowi – odczuwają je także firmy z branży reklamy zewnętrznej oraz reklamodawcy. Jak w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl podkreśla Marcin Stan z zarządu Cityboard Media, drożeje też prąd i paliwo, więc koszty kampanii idą w górę, a przy obecnym poziomie inflacji nie ma ekonomicznej możliwości, aby ceny usług outdoorowych pozostały w miejscu.

Drukarnia Etilab z Żor, specjalizująca się w cyfrowej produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych, zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki inwestycjom. W 2021 r. podwojono prędkość pracującej w zakładzie od czterech lat 5-kolorowej suchotonerowej maszyny Xeikon 3030 z kolorem białym, podwyższając ją do modelu 3300, a także zakupiono nową linię wykańczającą DC350 tej samej marki.

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.