Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Fujifilm organizuje „Peak Performance Print Experience”

Fujifilm organizuje „Peak Performance Print Experience”

Firma Fujifilm organizuje w dn. 28–29 września br. w brukselskim Centrum Zaawansowanych Technologii Druku wydarzenie o nazwie Peak Performance Print Experience. Spotkanie, przeznaczone dla firm poligraficzne z całej Europy, stanowi okazję do prezentacji najnowszych rozwiązań producenta w dziedzinie technologii druku cyfrowego oraz nowej i rozszerzonej oferty urządzeń dla tego rynku. Jak podaje producent, będzie to także pierwsza okazja, aby na żywo zobaczyć nowy model maszyny Jet Press 750S.

Zostaną również pokazane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic atramentowych, atramentów i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub niezależnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

„Cieszymy się, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 znów będziemy mogli powitać ludzi w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku (APTC), które zdołaliśmy odświeżyć i wyposażyć w mnóstwo nowych urządzeń. Bardzo się cieszymy z tego pierwszego pokazu na żywo wyjątkowo szybkiego modelu Jet Press 750S z udziałem publiczności, i z ogromną przyjemnością przedstawimy całą gamę rozwiązań z nowej i poszerzonej oferty druku cyfrowego, a także sposoby, jak nasza technologia może pomóc firmom poligraficznym zmaksymalizować ich wydajność” – mówi Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions, Fujifilm Graphic Systems EMEA.

Pierwszy dzień wydarzenia (28 września) jest przeznaczony dla gości z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii, natomiast 29 września wydarzenie będzie dostępne także dla gości z pozostałych europejskich krajów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.