Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Festiwal Książki Opole po raz siódmy

Festiwal Książki Opole po raz siódmy

W pierwszy weekend czerwca (2–4.06.2023 r.) w centrum Opola odbędzie się 7. edycja największego wydarzenia literackiego w regionie – Festiwal Książki Opole 2023. Na placu Wolności, który ponownie zamieni się w tętniące życiem Miasteczko Literackie, będzie można spotkać się z gwiazdami polskiej literatury, kupić ciekawą książkę, nie zabraknie również koncertów. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

W wydarzeniu biorą udział największe polskie wydawnictwa, zaprezentowane zostaną nowości i premiery książkowe. Festiwal doczekał się już siódmej edycji i od 2016 r. pokazuje mieszkańcom Opola oraz przybyłym gościom, że warto czytać, pisać i tworzyć. Łącznie we wszystkich edycjach udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy osób, miało miejsce blisko 350 spotkań autorskich, a do Opola przyjechało ponad 300 wydawnictw.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Fabryka Inspiracji PL, pomysłodawcą i inicjatorem drukarnia Opolgraf. Wydarzenie wspiera Miasto Opole, a głównym partnerem Fundacji Fabryka Inspiracji PL jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

„Targi książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród największych polskich wydawnictw. Autorzy przyjeżdżają do nas bardzo chętnie, w tym roku również pojawią się największe wydawnictwa oraz najpoczytniejsi pisarze. Cieszymy się, że już niedługo ponownie będziemy wspólnie świętować największe regionalne wydarzenie literackie Opolszczyzny. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej festiwalu, gdzie już niebawem pojawią się pierwsze informacje dotyczące tegorocznych spotkań, warsztatów i koncertów” – mówi Judyta Gralka, organizator wydarzenia.

Więcej informacji na stronie www.festiwalksiazki.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.