Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dziewiąte Sympozjum Fogra 2024

Dziewiąte Sympozjum Fogra 2024

8. Sympozjum Fogra w 2022 r.

W dn. 21 i 22 lutego 2024 r. w Monachium odbędzie się 9. odsłona Colour Management Symposium. Program międzynarodowego wydarzenia organizowanego przez Instytut Fogra zawiera 21 prelekcji wygłoszonych przez praktyków, specjalistów w zakresie zarządzania barwą. Będą one obejmować szeroki zakres tematów: od oczekiwań klientów, przez problemy z odwzorowaniem barwy i przepływ pracy, po wykorzystanie sztucznej inteligencji w różnych metodach i obszarach druku.

Wśród prelegentów są m.in. Benjamin Galle z All4Labels Erfurt Services (opowie o procesach związanych z opakowaniami giętkimi), Mike Strickler z MSP Graphic Services i Nick Del Verme z Advanced Digital Textiles (przyjrzą się ekosystemowi kolorów w cyfrowym druku na tekstyliach), Jens Deutschmann z Sachsen Fahnen (udzieli wskazówek na temat profilowania w druku na tekstyliach), Beau Boutmans, inżynier ds. zastosowań cyfrowych w firmie Unilin (przybliży zarządzanie barwą w druku cyfrowym i analogowym dla powierzchni dekoracyjnych), Michael Guggemos z firmy Nägele Digital Repro (omówi standardy druku fleksograficznego), Thomas Hebes, odpowiedzialny za technologię procesową w Burda Druck (przyjrzy się znaczeniu wykończenia), Uwe Hornung z Proctor & Gamble (opowie o potrzebach właścicieli marek w zakresie oczekiwań kolorystycznych), Daniel Hobmeier z F&W Druck- und Mediencenter (wyjaśni, w jaki sposób kontrola procesu, standardowe oświetlenie i pomiar barwy się ze sobą łączą).

W tym roku po raz pierwszy agendę wydarzenia wzbogaci Forum Proofingu Dekoracji Fogra, podczas którego zostanie zaprezentowany aktualny stan technologii w zakresie wyglądu i zabezpieczania powierzchni dekoracyjnych.

W programie jest także integracyjny wieczór bawarski, który w swobodnej formule poprowadzi dr Hanno Hoffstadt. Jego wystąpienie na temat „Refleksje na temat emisji” w zabawny i wnikliwy sposób przedstawi naukowe i praktyczne zrozumienie fluorescencji w zakresie barwy, tj. zarządzanie barwą przy użyciu podłoży zawierających rozjaśniacze optyczne lub atramenty fluorescencyjne.

Więcej informacji na stronie https://fogra.org/en/events/symposia/colour-management-symposium.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.