Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień otwarty z technologią laserową Trotec

Dzień otwarty z technologią laserową Trotec

Firma Trotec otwiera drzwi swojego showroomu w Bydgoszczy 20 listopada w godz. 10–14. Będzie to idealna okazja, żeby wypróbować lasery Trotec pod okiem specjalistów. Firma gwarantuje porady dotyczące nie tylko indywidualnych aplikacji gości, ale też optymalnego kosztowo rozwiązania dla firm.

Program spotkania przewiduje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, aby dostarczyć uczestnikom pełnego wglądu w możliwości oferowane przez rozwiązania Trotec.

Podczas części teoretycznej eksperci przedstawią oprogramowanie laserowe Ruby, które zapewnia płynną obsługę systemów laserowych Trotec. W ramach prezentacji zostaną omówione kluczowe funkcje oprogramowania, takie jak:

  • Łączenie wszystkich maszyn laserowych w jedną sieć.
  • Możliwość przygotowywania zadań z dowolnego miejsca w sieci.
  • Edytowanie plików graficznych i sterowanie laserem za pomocą jednego programu.
  • Korzystanie ze zintegrowanej bazy danych materiałów w chmurze.

W części praktycznej uczestnicy będą mieli unikalną okazję do zobaczenia na żywo działania wybranych maszyn i przetestowania ich na różnych materiałach. W asortymencie dostępnych będzie wiele wysokiej jakości materiałów z oferty firmy Trotec do cięcia, znakowania i grawerowania, w tym laminaty, akryle, drewno i wiele innych. Eksperci Trotec będą dostępni, aby pomóc i udzielić cennych wskazówek. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia w akcji następujących systemów laserowych:

• Ploter Speedy 400 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position, umożliwiającą podgląd w czasie rzeczywistym całej obrabianej powierzchni.

• Grawerka i wycinarka laserowa Speedy 300.

• Znakowarka SpeedMarker 700 ze źródłem lasera włóknowego MOPA.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie: www.troteclaser.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.