Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dzień otwarty z systemami laserowymi

Dzień otwarty z systemami laserowymi

Trotec – producent systemów laserowych oraz materiałów grawerskich – organizuje 16 czerwca 2023 r. w godzinach 10–14 dzień otwarty w swoim warszawskim showroomie. Podczas wydarzenia eksperci zaprezentują urządzenia oraz opowiedzą o stworzonym do ich obsługi oprogramowaniu laserowym Ruby. Aplikacje prezentowane podczas dnia otwartego będą wykonywane na materiałach grawerskich z oferty firmy. Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Co w programie?

Program spotkania przewiduje część teoretyczną, w trakcie której specjaliści opowiedzą o oprogramowaniu laserowym Ruby, stworzonym do obsługi systemów laserowych Trotec z myślą o umożliwieniu płynnej codziennej pracy. Eksperci opowiedzą o takich funkcjach jak: łączenie wszystkich maszyn laserowych w jedną sieć, możliwość przygotowania zadania z dowolnego miejsca w tej samej sieci, edytowanie plików graficznych i sterowanie laserem za pomocą jednego programu; będzie także mowa o zintegrowanej w chmurze bazie danych materiałów.

W części praktycznej uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo pracę wybranych maszyn i przygotować na nich dowolne aplikacje z dostępnych w asortymencie wysokiej jakości materiałów do cięcia, znakowania i grawerowania (laminatu, akrylu, drewna, i innych). Spotkanie poprowadzą eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Do dyspozycji gości oddanych zostanie dziewięć systemów laserowych, w tym model Speedy 360 CO2 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position, która pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym całej obrabianej powierzchni. Zaprezentowana także zostanie praca znakowarki SpeedMarker 300, ze źródłem lasera MOPA i wycinarka R400 Rayjet CO2 z przystępnej cenowo serii R.

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.