Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Duży sukces PIAP na RemaDays 2014

Duży sukces PIAP na RemaDays 2014

14 m2 stoiska, ponad 500 gości targowych, 3700 rozdystrybuowanych katalogów PIAP 2014, nowi członkowie PIAP, Wieczór Branżowy PIAP zakończony wielkim sukcesem. Tak w liczbach Polska Izba Artykułów Promocyjnych podsumowuje jubileuszową, już X edycję targów RemaDays 2014.

Sukces zrzeszającego liderów rynku artykułów promocyjnych stowarzyszenia przerósł wszystkie oczekiwania. Targi stały się doskonałą okazją do spotkań z członkami PIAP, partnerami i wszystkimi osobami zainteresowanymi działaniami Izby. Na stoisku PIAP promowano i rozdystrybuowano aż 3700 sztuk katalogu PIAP 2014, który jest doskonałym narzędziem pracy dla pracowników działów marketingu, agencji reklamowych i innych instytucji. Katalog PIAP 2014 powstał w wersji polsko-angielskiej z uwagi na coraz większe zainteresowanie nim kontrahentów zagranicznych.
„Firmy członkowskie PIAP otrzymują coraz więcej zapytań ofertowych, które napływają dzięki informacjom zawartym w Almanachu PIAP. Takie informacje docierają bezpośrednio od członków PIAP, co nas niezmiernie cieszy. Firmy członkowskie PIAP otrzymują również zapytania ofertowe od zagranicznych kontrahentów, co jest efektem uczestnictwa i promocji PIAP na targach PSI w Düsseldorfie, które odbyły się w styczniu br.” – mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor Biura Zarządu PIAP.
Na potrzeby promocji Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podczas targów RemaDays 2014 firmy członkowskie PIAP: Artystik Poland Group, Angels Advertising Ideas, Altivo, AWIH, Easy Gifts, Macma Polska, Maxim, Prażmowscy, Ritter Pen, United Brands Poland (Ivory) przekazały upominki reklamowe, które stały się niezbędnym narzędziem promocji Izby podczas wydarzenia RemaDays 2014.
W trakcie targów RemaDays 2014 Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz czwarty była organizatorem Wieczoru Branżowego dla Członków PIAP, który stał się doskonałą okazją do spotkań i rozmów biznesowych pomiędzy dostawcami PIAP a agencjami reklamowymi zrzeszonymi w Izbie. Frekwencja dopisała, a spotkanie stało się idealnym rozwiązaniem umożliwiającym integrację firm członkowskich. Wieczór Branżowy PIAP odbył się 6 lutego w warszawskiej Restauracji Duchnicka Wine&Food. Gospodarzami imprezy były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Axpol Trading, Europapier-Impap, Inspirion Polska, CiTRON, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Texet Poland ,United Brands Poland, RITF advnet Polska oraz Brandfathers & Sons.
W trakcie targów odbył się również Wieczór Wystawców RemaDays 2014, podczas którego firmy członkowskie PIAP otrzymały prestiżowe nagrody w konkursie Korony Reklamy 2014.
W kategorii „producent upominków reklamowych”:
I miejsce zajęła firma Maxim Zbigniew Kaczor
Wyróżnienia otrzymały firmy: CiTRON i Jaguar Tomasz Chwiłowicz
W kategorii „importer upominków reklamowych” aż trzy główne miejsca zajęły firmy członkowskie PIAP:
I miejsce Macma Polska Sp. z o.o.
II miejsce Easy Gifts Sp. z o.o. Sp.K
III miejsce Asgard Sp. z o.o.
Wyróżnienia otrzymały firmy: Axpol Trading Sp. z o.o. Sp.K., Texet Poland Sp. z o.o.
W kategorii „agencja reklamowa”:
Wyróżnienia otrzymały firmy: BTL Forms Effective Advertising, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „KUNSZT” Iwona Dulińska, Jerzy Duliński.
Podczas RemaDays 2014 wyłoniono również laureatów w kategorii „Catalouge of the Year Remadays Warsaw 2014”. Członkowie PIAP zostali również nagrodzeni.
Złoty Medal zdobyła firma Inspirion Polska Sp. z o.o.
Srebny Medal otrzymały firmy: Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Texet Poland Sp. z o.o., Par Bakuła Sp. jawna
Brązowy Medal otrzymały firmy: Capira, Axpol Trading Sp. z o.o. Sp.K.

Wszystkim laureatom konkursów RemaDays 2014 Polska Izba Artykułów Promocyjnych składa serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.