Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Drzwi do współpracy przez Targi Marek Własnych

Drzwi do współpracy przez Targi Marek Własnych

W dn. 15 i 16 listopada br. w Targach Kielce odbyły się targi Future Private Labels. Organizatorzy podają, że wydarzenie to zakończyło się sukcesem – większość wystawców tegorocznej edycji zadeklarowała udział w przyszłorocznym spotkaniu producentów marek własnych z przedstawicielami sieci handlowych. Odnotowano nawiązanie licznych poważnych kontaktów biznesowych, nie zabrakło też podpisania kontraktów; uczestnicy podkreślali zalety kontraktacyjnej formy targów, w której istotną rolę pełni grafik umawianych wcześniej spotkań.

Dla obu stron uczestniczących w kieleckich targach – kupców i producentów – zdobywanie kontaktów jest najcenniejsze. Jak zaznacza prezes zarządu Targów Kielce, Andrzej Mochoń, te targi mają duży potencjał.

Nie zabrakło okazji do zdobycia specjalistycznej wiedzy (np. jakie warunki należy spełnić, żeby dostać się ze swoimi produktami do sieci handlowych), zorganizowano konkurs Smak Jakości, który stał się kolejnym miejscem ułatwiającym nawiązanie współpracy producentów wyrobów z sieciami handlowymi. Uczestnicy targów po raz pierwszy brali udział także w kolejnych dwóch wydarzeniach towarzyszących – Kongresie Ekspansywnych Eksporterów (gdzie padły konkretne wskazówki dotyczące wchodzenia na nowe rynki i omówiono perspektywy rozwoju eksportu i ekspansji polskich firm na dalekich rynkach) oraz Forum Marek Własnych (dyskusje i prelekcje na temat rozwoju branży; mówiono m.in. o wprowadzaniu marek do sprzedaży i roli etykiet w kreowaniu brandu w oczach konsumentów).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.