Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Drzwi do współpracy przez Targi Marek Własnych

Drzwi do współpracy przez Targi Marek Własnych

W dn. 15 i 16 listopada br. w Targach Kielce odbyły się targi Future Private Labels. Organizatorzy podają, że wydarzenie to zakończyło się sukcesem – większość wystawców tegorocznej edycji zadeklarowała udział w przyszłorocznym spotkaniu producentów marek własnych z przedstawicielami sieci handlowych. Odnotowano nawiązanie licznych poważnych kontaktów biznesowych, nie zabrakło też podpisania kontraktów; uczestnicy podkreślali zalety kontraktacyjnej formy targów, w której istotną rolę pełni grafik umawianych wcześniej spotkań.

Dla obu stron uczestniczących w kieleckich targach – kupców i producentów – zdobywanie kontaktów jest najcenniejsze. Jak zaznacza prezes zarządu Targów Kielce, Andrzej Mochoń, te targi mają duży potencjał.

Nie zabrakło okazji do zdobycia specjalistycznej wiedzy (np. jakie warunki należy spełnić, żeby dostać się ze swoimi produktami do sieci handlowych), zorganizowano konkurs Smak Jakości, który stał się kolejnym miejscem ułatwiającym nawiązanie współpracy producentów wyrobów z sieciami handlowymi. Uczestnicy targów po raz pierwszy brali udział także w kolejnych dwóch wydarzeniach towarzyszących – Kongresie Ekspansywnych Eksporterów (gdzie padły konkretne wskazówki dotyczące wchodzenia na nowe rynki i omówiono perspektywy rozwoju eksportu i ekspansji polskich firm na dalekich rynkach) oraz Forum Marek Własnych (dyskusje i prelekcje na temat rozwoju branży; mówiono m.in. o wprowadzaniu marek do sprzedaży i roli etykiet w kreowaniu brandu w oczach konsumentów).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.