Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Druk LED UV w centrum zainteresowania

Druk LED UV w centrum zainteresowania

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zorganizowały 25 kwietnia br. dzień otwarty, którego tematem przewodnim był druk LED UV. Jak podaje organizator wydarzenia, wysoka frekwencja gości, zaangażowanie podejmujących ich specjalistów oraz bogaty program spotkania przełożyły się na serię inspirujących prezentacji i rozmów. Dzięki działaniom całego zespołu zorganizowano profesjonalne pokazy maszyn wielkoformatowych przeznaczonych dla dużych i małych drukarń, agencji reklamowych, branży marketingowej, poligraficznej i wnętrzarskiej. Okazały się one bardzo atrakcyjne zarówno dla działających dłużej firm, jak i początkujących przedsiębiorców.

Uczestnicy mogli zapoznać się z procesem druku gadżetowego i wielkoformatowego LED UV oraz m.in. z najnowszymi ploterami eko-żywicznymi Mutoh z certyfikowanymi atramentami do wnętrz. Można było także zobaczyć proces wydruku naklejek i tapet na certyfikowanych ploterach Mutoh, a następnie ich wycinanie na ploterach tnących rolowych oraz stołowych Summa serii F.

Co dokładnie można było zobaczyć na Dniach Otwartych?

  • Wielkoformatowe maszyny LED UV: Artemis Hybrid LED-UV 2,2 m, rolowy Artemis Kwazar 3,2 m, stołowy ploter LED-UV Mutoh PJ2508UF, hybrydowy ploter EFI Pro 16H.

Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Na Dniach Otwartych zaprezentowano proces druku na: szkle, plexi, PCV oraz materiałach rolowych – backlit i banner.

  • Druk LED UV na gadżetach – Mutoh XpertJet 661UF, XpertJet 461UF oraz nowość – Mutoh XpertJet 1462UF.

Druk na gadżetach, tabliczkach znamionowych, druk alfabetem Braille’a, druk na puszkach, oprawkach okularów, itd.

  • Dwa wielkoformatowe plotery eko drukujące atramentami z certyfikatem do wnętrz – druk tapet, canvasów i naklejek na ploterach eko-żywicznych Mutoh XpertJet 1341SR Pro (1.3 m) oraz Mutoh XpertJet 1682SR Pro (1.6 m).
  • Druk na plakatach i banerach wyborczych z użyciem rolowego plotera LED UV Artemis Kwazar 3,2 m.

Zarówno goście, jak i specjaliści z firmy Atrium, podkreślali znaczenie osobistych kontaktów branżowych i dzielenia się praktyczną wiedzą.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.