Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Agenda trzydniowej Konferencji Fleksografów 2023

Agenda trzydniowej Konferencji Fleksografów 2023

Trwa rejestracja na tegoroczną odsłonę dorocznego spotkania branży flekso, organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów. W tym roku Konferencja Fleksografów, nad którą patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dn. 24–26 kwietnia w centrum konferencyjno-hotelowym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Pierwszego dnia odbędą się panele dyskusyjne z udziałem ekspertów. Przy udziale reprezentantów branżowych placówek edukacyjnych poruszą tematy z zakresu szkolnictwa dualnego w celu pogłębienia związków łączących biznes z edukacją. Nie zabraknie także tematów związanych z najnowszym prawem dotyczącym opakowań oraz ochroną środowiska, czyli palącymi problemami przedsiębiorców sektora fleksografii. Wieczorem zaplanowano przyjęcie integracyjne.

Drugiego i trzeciego dnia w programie wydarzenia będą dominować prezentacje dotyczące tematów takich jak: opakowania giętkie, etykiety samoprzylepne, tektura falista, maszyny i urządzenia, farby i kleje do laminacji, formy drukowe oraz wiele innych. Nie zabraknie też wydarzeń towarzyszących oraz okazji do nawiązania i podtrzymania kontaktów.

Na zakończenie konferencji chętne osoby będą miały możliwość odwiedzenia Centrum Technologicznego firmy Mark Andy – dostawcy maszyn wąskowstęgowych do druku etykiet i opakowań. W czasie wizytacji będzie można zobaczyć pracujące maszyny. Będą to: Evolution Series E5 z systemem suszenia farb UV LED oraz wodnych; hybrydowa (flekso + inkjet) Digital Series HD oraz maszyna tonerowa Digital Pro 3. Specjaliści producenta przybliżą technologię zastosowaną w prezentowanych rozwiązaniach.

Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna TUTAJ.

Informacje dotyczące warunków udziału w wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie: flekso.pl/konferencja2023/.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.