Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / 15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024

15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024

Konferencja Retail Summit w 2023 r.

W dn. 9 i 10 kwietnia br. w DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się 15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024 – konferencja łącząca European Circular Retail Congress i Kongres eRetail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jak podaje organizator – European Conferences United, wydarzenie zgromadzi ponad 3 tys. profesjonalistów z branż Retail (handel detaliczny) i CPG (szybkozbywalne produkty codziennego użytku). „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Wydarzenie przez lata osiągnęło status kluczowej platformy łączącej obie ściśle ze sobą współpracujące branże, ułatwiającej tworzenia sieci kontaktów i mającej niebagatelny wpływ na kształtowanie i rozwój tego sektora gospodarki.

Kamień węgielny kongresu – „Klub 369” – to zgromadzenie 369 moderatorów, prelegentów i panelistów. Ta sieć ekspertów występuje na 10 scenach tematycznych, koncentrując się między innymi na najnowocześniejszych strategiach w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania łańcuchem dostaw, innowacjach w cyfrowym handlu detalicznym i handlu elektronicznym, zapewniając wszechstronną eksplorację najnowszych osiągnięć w branży.

Podczas wieczornej iuroczystości 9 kwietnia zostaną wręczone nagrody Retailer of the Year przyznane przez NielsenIQ oraz nagrody Sustainability Awards, we współpracy z Henkel, LPR/Europool i European Circular Retail Foundation, w uznaniu wybitnego wkładu w doskonałość handlu detalicznego i zrównoważony rozwój.

Podczas Retail Summit 2024, oprócz Sceny Głównej, Sceny Łańcucha Dostaw i Sceny Innowacji Cyfrowych odbędzie się również European Circular Retail Congress (ECRC) któremu przydzieloną będą trzy sceny podczas drugiego dnia konferencji. Program ECRC opiera się na trzech filarach zrównoważonego rozwoju biznesu: strategiach zrównoważonego rozwoju, zrównoważonym rozwoju produktów oraz zrównoważonym zarządzaniu łańcuchem dostaw i produkcji. Równolegle z Retail Summit odbędzie się także CEE eRetail Congress – dwudniowe wydarzenie o międzynarodowym charakterze.

Więcej informacji na stronie retail-summit.eu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.