Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

Nowy spektrofotometr eXact firmy X-Rite:

Firma X-Rite Inc. poinformowała o oficjalnej rynkowej premierze rodziny spektrofotometrów eXact anonsowanych na majowych targach drupa. Urządzenia te mają usprawnić i ułatwić procesy pomiarów barwy właścicielom marek, firmom z obszaru premediów, dostawcom farb, drukarniom oraz przedsiębiorstwom zajmującym się przetwarzaniem wyrobów drukowanych. Spektrofotometry eXact mają - jak zapewnia firma X-Rite - rozwiązać powszechny problem pomiaru i dopasowywania barw drukowanych na różnych materiałach i powierzchniach.

GMC Inspire HybridMail

Firma GMC Software Technology, producent zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji z klientem i zarządzania dokumentami, poinformowała, że na rozpoczynających się jutro w Brukseli targach Post-Expo 2012 zaprezentuje Inspire HybridMail – nowej generacji rozwiązanie do automatyzacji i zarządzania mailingiem. Będzie ono demonstrowane przez wszystkie trzy dni, odbywającej się do czwartku wystawy na stoisku nr 4000.

Czyściwa do każdego procesu technologicznego

Codziennie czyściwa wykorzystywane są w drukarniach do czyszczenia maszyn, urządzeń i narzędzi. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku charakteryzują się wysoką chłonnością, prawie się nie rwą i mogą być stosowane wiele razy. Świetnie nadają się do czyszczenia maszyn i obciągów offsetowych.

Nowe funkcje pakietu Creative Suite dla użytkowników usługi Creative Cloud

Firma Adobe stworzyła nowy zestaw funkcji programu Illustrator dostępnych wyłącznie dla użytkowników usługi Creative Cloud. We wrześniu na platformie pojawią się również nowe funkcje oprogramowania Adobe Dreamweaver i premierowe rozwiązanie Digital Publishing Suite w wersji Single Edition.

Nowy spektrofotometr eXact firmy X-Rite

Firma X-Rite Inc. poinformowała o oficjalnej premierze rynkowej anonsowanej na majowych targach drupa nowej rodzinie spektrofotometrów eXact. Urządzenia te mają usprawnić i ułatwić procesy pomiarów barwy dokonywanych przez właścicieli marek, firmy z obszaru premediów, dostawców farb, drukarnie oraz przedsiębiorstwa zajmujące się przetwarzaniem wyrobów drukowanych. Spektrofotometry eXact mają – jak zapewnia X-Rite – rozwiązać powszechny problem pomiaru i dopasowywania barw drukowanych na różnych materiałach i powierzchniach.

Szybki skaner dokumentów Brother

Firma Brother wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy na polskim rynku skaner biurowy – ADS-2100. Skanowanie dokumentów o rozmiarach od wizytówki aż po A4 jest możliwe po przyciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

ProLiner PP30 w branży kosmetycznej

Podkład ProLiner PP30, produkowany przez UPM Raflatac, jest teraz dostępny wraz z szeroką gamą wysokiej jakości foliowych materiałów wierzchnich do zastosowań w branży kosmetycznej. Można uzyskać większą wydajność i stworzyć etykiety doskonałej jakości, a zużyty podkład oddać do recyklingu i otrzymać zwrot jego wartości.

Szybkie przemysłowe średnionakładowe drukarki etykiet

PM43 i PM43c to przemysłowe średnionakładowe drukarki etykiet o bardzo dużej wydajności, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych: w centrach transportowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Ich producentem jest firma Intermec. Modele PM43 (o metalowej konstrukcji) i PM43c (wersja kompaktowa) zapewniają wyższą sprawność i niższe koszty utrzymania.

Saszetki z Printpacku

Kolejny nowy produkt opuścił fabrykę Printpack w Kutnie. Całość projektu, od stworzenia koncepcji do wdrożenia nowej, trójwarstwowej struktury dla jednorazowych saszetek, powstała w polskim oddziale, a uzyskany produkt wprowadził na rynek wiodący producent żywności i napojów w Wielkiej Brytanii, firma Aimia Foods Limited.

Rewolucja w rodzinie EIZO ColorEdge

EIZO wprowadza na rynek nową linię monitorów z serii ColorEdge przeznaczonych zarówno do profesjonalnych zastosowań graficznych, jak i, co jest nowością, dla mniej wymagających użytkowników, w których działalności istotne jest prawidłowe odwzorowanie barw. W skład nowej linii wchodzą trzy serie z 5 modelami.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.