Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w ColorGATE

Zmiany personalne w ColorGATE

Steffen Orth

Firma ColorGATE, dostarczająca oprogramowanie i usługi dla rynku druku cyfrowego, poinformowała, że powołała Steffena Ortha na stanowisko kierownika ds. zarządzania projektami. Jego zadaniem będzie dbanie o takie rozmieszczenie zasobów firmy, by klienci mogli z nich w pełni korzystać, ma on również doradzać klientom i wspierać ich w procesie wdrażania nowych modeli biznesowych.

Steffen Orth jest uznanym w branży ekspertem w zakresie technologii i procesów poligraficznych oraz związanych z nimi projektów wdrożeniowych i modeli biznesowych. Ukończył studia w zakresie druku i technologii mediów na Uniwersytecie Mediów w Stuttgarcie, a następnie pracował dla znanych firm takich jak Amcor, Cimpress (Vistaprint) i Hapa. W czasie swojej 20-letniej kariery był zaangażowany we wprowadzanie nowych technologii druku, rozwój i automatyzację procesów, zarządzanie jakością oraz rozwój jednostek biznesowych w wielu projektach.

„Nasza firma intensywnie się rozwija, co generuje gwałtowny wzrost liczby obsługiwanych projektów, a niektóre z nich mają złożone wymagania i ambitne terminy. Steffen to prawdziwy ekspert branżowy, mający rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, dlatego bardzo się cieszymy, że weźmie ten dział naszej działalności pod opiekę” – mówi Thomas Kirschner, założyciel i dyrektor generalny ColorGATE. Steffen Orth podkreśla: „Od lat śledzę rozwój druku cyfrowego, jego możliwości i nowych modeli biznesowych. Cieszę się, że mogę teraz poprowadzić ten temat z perspektywy dostawcy technologii i pomóc klientom w korzystaniu z najnowocześniejszych technologii w optymalny sposób. Nabycie technologii druku cyfrowego nie może być celem samym w sobie, ale musi być osadzone w funkcjonującym modelu biznesowym”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.