Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w ColorGATE

Zmiany personalne w ColorGATE

Steffen Orth

Firma ColorGATE, dostarczająca oprogramowanie i usługi dla rynku druku cyfrowego, poinformowała, że powołała Steffena Ortha na stanowisko kierownika ds. zarządzania projektami. Jego zadaniem będzie dbanie o takie rozmieszczenie zasobów firmy, by klienci mogli z nich w pełni korzystać, ma on również doradzać klientom i wspierać ich w procesie wdrażania nowych modeli biznesowych.

Steffen Orth jest uznanym w branży ekspertem w zakresie technologii i procesów poligraficznych oraz związanych z nimi projektów wdrożeniowych i modeli biznesowych. Ukończył studia w zakresie druku i technologii mediów na Uniwersytecie Mediów w Stuttgarcie, a następnie pracował dla znanych firm takich jak Amcor, Cimpress (Vistaprint) i Hapa. W czasie swojej 20-letniej kariery był zaangażowany we wprowadzanie nowych technologii druku, rozwój i automatyzację procesów, zarządzanie jakością oraz rozwój jednostek biznesowych w wielu projektach.

„Nasza firma intensywnie się rozwija, co generuje gwałtowny wzrost liczby obsługiwanych projektów, a niektóre z nich mają złożone wymagania i ambitne terminy. Steffen to prawdziwy ekspert branżowy, mający rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, dlatego bardzo się cieszymy, że weźmie ten dział naszej działalności pod opiekę” – mówi Thomas Kirschner, założyciel i dyrektor generalny ColorGATE. Steffen Orth podkreśla: „Od lat śledzę rozwój druku cyfrowego, jego możliwości i nowych modeli biznesowych. Cieszę się, że mogę teraz poprowadzić ten temat z perspektywy dostawcy technologii i pomóc klientom w korzystaniu z najnowocześniejszych technologii w optymalny sposób. Nabycie technologii druku cyfrowego nie może być celem samym w sobie, ale musi być osadzone w funkcjonującym modelu biznesowym”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.