Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Targi interpack 2014 z nowym prezesem

Targi interpack 2014 z nowym prezesem

Friedbert Klefenz, przewodniczący rady zarządzającej działu Packaging Technology w firmie Robert Bosch GmbH, w jawnym głosowaniu Rady Doradczej targów interpack 2014 wybrany został nowym prezesem interpacku.

Wiceprezesami zostali Christian Traumann, dyrektor zarządzający Multivac Sepp Haggenmüller GmbH & Co. KG, oraz Bernhard Borgardt, dyrektor zarządzający w firmie Ostedruck Bernhard-J.Borgardt GmbH &Co. KG, prezes European Plastics Converters (EuPC) oraz członek zarządu Industrievereinigung Kunstoffverpackungen e.V. (Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Opakowań z Tworzyw Sztucznych) i Gesamtverband Kunststoffverarbeitende Industrie e.V. (Federacja Niemieckiego Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych).
Posiedzenie rady doradczej tego ważnego światowego wydarzenia w branży opakowań i branż pokrewnych wyznacza początek przygotowań do targów i opracowywanie strategii działania. Zatwierdzono już dwa tematy programu towarzyszącego targom interpack 2014: Innovationparc Packaging (IPP), dotyczący zapobieganiu marnotrawienia żywności, i Metal Packaging Plaza.
W ramach IPP 2014 przemysł opakowaniowy i projektanci wspólnie będą wypracowywali inteligentne rozwiązania mające na celu ograniczenie marnotrawienie żywności. Metal Packaging Plaza, wydarzenie, które swoją premierę miało na interpack 2011, ponownie stanie się miejscem spotkania międzynarodowego sektora opakowań metalowych i związanego z nim łańcucha dostawców. Temat Save Food został dobrze przyjęty przez radę doradczą. „W nadchodzących latach sektor opakowaniowy będzie ulegał internacjonalizacji. To wymaga ściślejszego powiązania maszyn i systemów z materiałami. Save Food daje możliwość zademonstrowania zrównoważonych opakowań – zarówno pod względem technologii, jak i materiałów – na międzynarodowej scenie” – stwierdził Klefenz w przemówieniu inauguracyjnym.
Targi interpack odbędą się w Düsseldorfie w dniach 8–14 maja 2014 roku. Wystawcy mogą rejestrować się online od października br. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego 2013 roku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.