Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy szef działu POD Solutions Europe w Fujifilm

Nowy szef działu POD Solutions Europe w Fujifilm

Mark Lawn

Firma Fujifilm poinformowała o mianowaniu Marka Lawna na stanowisko szefa działu POD Solutions Europe. Na nowym stanowisku Lawn będzie odpowiedzialny za dział cyfrowego tonerowego druku na żądanie w Europie, począwszy od wzrostu obecności rynkowej nowych maszyn Revoria w wybranych europejskich krajach (obecnie w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii).

Mark Lawn posiada ponad 30-letnie rozległe doświadczenie w branży – wcześniej zajmował się obsługą, przedsprzedażą, marketingiem i sprzedażą w kilku globalnych firmach poligraficznych, w tym ostatnio w Canon Europe.

Komentując nominację na nowe stanowisko, Lawn mówi: „Bardzo się cieszę, że dołączę do zespołu Fujifilm i stanę się częścią nowego działu. Firma ma ambitne plany rozwoju, do realizacji których przyczyni się nowa oferta markowych produktów Revoria. Przyszłość zapowiada się bardzo interesująco i mamy niepowtarzalną szansę, aby sprawnie i elastycznie wprowadzić te produkty na rynek, powodując tym pozytywne zamieszanie, co uważam za dobrą rzecz zarówno dla rynku, jak i dla klientów”.

Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions w firmie Fujifilm Graphic Systems Europe, dodaje: „Firma Fujifilm z radością wita Marka w zespole. Po udanym 2021 roku dla gamy urządzeń atramentowych firmy Fujifilm oraz wprowadzeniu maszyn Acuity Ultra R2, Acuity Prime i wyjątkowo szybkiego modelu Jet Press 750S, jak również belek Samba Imprinting jesteśmy przekonani, że kreatywność, głęboka wiedza i pasja Marka pomogą wykorzystać ten sukces i przenieść nasz dział cyfrowego druku na żądanie na nowy poziom w roku 2022 i kolejnych”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.