Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor finansowy firmy Heidelberg

Nowy dyrektor finansowy firmy Heidelberg

Tania von der Goltz

Firma Heidelberg poinformowała, że od 1 stycznia 2023 r. nowym dyrektorem finansowym przedsiębiorstwa zostanie Tania von der Goltz, która dołączy do zespołu spółki i jednocześnie zostanie członkiem jej zarządu. Zastąpi ona na tym stanowisku Marcusa A. Wassenberga, który zdecydował o zmianie ścieżki kariery (pisaliśmy o tym TUTAJ). Obowiązki Wassenberga w zakresie kierowania działem zatrudnienia przejmie Ludwin Monz, prezes zarządu.

Tania von der Goltz pracowała ostatnio w firmie Fresenius Medical Care jako wiceprezes ds. globalnej strategii finansowej, odpowiadając za całościową strategię finansową firmy. Między innymi inicjowała i kierowała międzynarodowymi programami tworzenia wartości. Jako szefowa globalnego komitetu ds. przejęć i inwestycji miała twórczy wpływ na działania w zakresie fuzji i przejęć grupy notowanej na DAX.

„Bardzo się cieszymy, że nasz zespół zyska tak kompetentną ekspertkę finansową z wieloletnim doświadczeniem jak Tania. Dzięki temu odpowiedzialna funkcja dyrektora finansowego nie pozostanie nieobsadzona i firma płynnie przejdzie do nowego etapu” – powiedział Martin Sonnenschein, przewodniczący rady nadzorczej Heidelberger Druckmaschinen, zaś dyrektor generalny, Ludwin Monz, dodał: „Nie mogę się doczekać współpracy z Tanią von der Goltz. Razem będziemy wdrażać strategiczne zmiany, wzmacniać firmę pod względem finansowym i pod kątem transformacji kulturowej, którą rozpoczęliśmy”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.