Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor biura PID

Nowy dyrektor biura PID

Marek Pakosz

Polska Izba Druku ma nowego dyrektora biura – decyzją Rady PID został nim Marek Pakosz. To doświadczony i skuteczny manager z wieloletnią praktyką w zarządzaniu dynamicznymi organizacjami sprzedażowymi i dyrektor handlowy z umiejętnością budowy i motywacji dużych zespołów sprzedażowych.

Marek Pakosz od początku 2019 r. jest dyrektorem handlowym WNM Group Sp. z o.o., a jednocześnie reprezentuje na krajowym rynku czeskiego producenta papierów z własnym znakiem wodnym klienta wykonywanym na zamówienie – Watermark Center. Wcześniej zdobywał doświadczenie w takich firmach jak UAB Vestchema, Asia Pulp and Paper, Igepa Polska, Paperlinx, MAP Polska, Mewa i Cezex. Posiada rozległe kompetencje z zakresu szeroko rozumianego praktycznego zarządzania – zarówno sprzedażą na poziomie regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym, jak i zarządzania organizacją i zespołem (wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych), relacjami z klientami oraz produktem od strony logistycznej, marketingowej i sprzedażowej (w tym także budowa i rozwój platform e-commerce o zasięgu europejskim). Posiada tytuł Master of Business Administration (EMBA), zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim (Warsaw Illinois Executive MBA).

Marek Pakosz podkreśla, że w kontekście powierzonej mu funkcji w Polskiej Izbie Druku, zwłaszcza w dzisiejszym przełomowym czasie, szczególnie istotne jest połączenie zdobytych umiejętności poruszania się po tradycyjnym rynku, opartym na relacjach, ze zdobytą w ostatnich latach praktyczną wiedzą na temat funkcjonowania rynku e-commerce.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z Ikonos organizuje RoadShow w miesiącach lipiec i sierpień 2022 r. Zaplanowano aż dziewięć spotkań, a najbliższe odbędą się w Bydgoszczy – 12 lipca i w Gdańsku – 14 lipca br. Udział w wydarzeniu, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W maju br. grono członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną firmę – spółkę Decard, która jest producentem gadżetów reklamowych oraz półproduktów biżuteryjnych i dekoracyjnych z dowolną grafiką i przestrzenną teksturą.

UPM Raflatac jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczających ocean (OBP) do produkcji etykiet. Seria etykiet Ocean Action powstaje przy wykorzystaniu metody bilansu masy i stanowi efekt ścisłej współpracy UPM z wieloma partnerami w łańcuchu wartości produktu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.