Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy członek zarządu FESPA

Nowy członek zarządu FESPA

Nicole Spencer

Podczas Zgromadzenia Ogólnego FESPA, które odbyło się w Madrycie, Brytyjka Nicole Spencer została jednogłośnie wybrana nowym członkiem zarządu stowarzyszenia po tym, jak Lascelle Barrow ustąpił ze swoich regionalnych obowiązków w Zarządzie FESPA jako reprezentant Wielkiej Brytanii i otrzymał dożywotni status Honorowego Członka Zarządu, w uznaniu jego wybitnego osobistego wkładu w rozwój FESPA i społeczności poligraficznej.

Nicole Spencer od 2018 r. pełniła funkcję prezesa FESPA UK. W tej roli odegrała kluczową rolę we wspieraniu wielkoformatowych drukarni cyfrowych, tekstylnych, przemysłowych i specjalistycznych w swoim kraju. W 2020 r. została dyrektorem zarządzającym RMC Digital Print (producent aplikacji wielkoformatowych), gdzie była dyrektorem operacyjnym od 2011 r.

Prezes FESPA, Christophe Aussenac, komentuje: „Dzięki ponad jedenastoletniemu bezpośredniemu doświadczeniu w branży druku specjalistycznego Nicole była nieoceniona w dywersyfikacji i poszerzaniu zakresu wiedzy i wsparcia, jakie stowarzyszenie FESPA UK oferowało swoim członkom w ciągu ostatnich pięciu lat. Jako członek zarządu FESPA wnosi cenne doświadczenie handlowe z prowadzenia własnej drukarni wielkoformatowej, specjalizującej się w szyldach, scenografii i wystawach. Jej szczególny nacisk na oznakowanie pomoże nam zapewnić, że wydarzenia i produkty FESPA będą zaspokajać różnorodne potrzeby naszej światowej społeczności producentów szyldów oraz firm poligraficznych rozszerzających działalność o usługi oznakowania”.

Nicole Spencer dodaje: „Będąc członkiem zarządu FESPA UK przez prawie pięć lat, cieszę się, że zostałam wybrana do zarządu FESPA. Uważam, że wsparcie biznesowe i wskazówki Stowarzyszenia są nieocenione i nie mogę się doczekać dalszej współpracy ze stowarzyszeniami członkowskimi FESPA. Jednym z obszarów, na których się skupiam, będzie promocja branży poligraficznej i przyciąganie młodych talentów, gdzie mam nadzieję, że moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe w rekrutacji będzie korzystne. Chcę również wykorzystać moją wiedzę na temat oznakowania, aby rozwijać ofertę FESPA na tym rynku i zachęcać firmy zajmujące się oznakowaniem do dołączania do ich krajowych stowarzyszeń FESPA”.

Obecnie w zarządzie FESPA zasiadają: Christophe Aussenac – prezes (Francja), Olaf Skilbred – wiceprezes (Norwegia), Christian Duyckaerts – ambasador Azji (Belgia), Daniel Sunderland – skarbnik i ambasador obu Ameryk (Ameryka Łacińska), Nicole Spencer (Wielka Brytania), Gyorgy Kovacs (Węgry), Thomas Struckmeier (Niemcy), Wouter van As (Niderlandy), Alberto Masserdotti (Włochy), Lascelle Barrow (członek honorowy).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.