Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy członek zarządu FESPA

Nowy członek zarządu FESPA

Nicole Spencer

Podczas Zgromadzenia Ogólnego FESPA, które odbyło się w Madrycie, Brytyjka Nicole Spencer została jednogłośnie wybrana nowym członkiem zarządu stowarzyszenia po tym, jak Lascelle Barrow ustąpił ze swoich regionalnych obowiązków w Zarządzie FESPA jako reprezentant Wielkiej Brytanii i otrzymał dożywotni status Honorowego Członka Zarządu, w uznaniu jego wybitnego osobistego wkładu w rozwój FESPA i społeczności poligraficznej.

Nicole Spencer od 2018 r. pełniła funkcję prezesa FESPA UK. W tej roli odegrała kluczową rolę we wspieraniu wielkoformatowych drukarni cyfrowych, tekstylnych, przemysłowych i specjalistycznych w swoim kraju. W 2020 r. została dyrektorem zarządzającym RMC Digital Print (producent aplikacji wielkoformatowych), gdzie była dyrektorem operacyjnym od 2011 r.

Prezes FESPA, Christophe Aussenac, komentuje: „Dzięki ponad jedenastoletniemu bezpośredniemu doświadczeniu w branży druku specjalistycznego Nicole była nieoceniona w dywersyfikacji i poszerzaniu zakresu wiedzy i wsparcia, jakie stowarzyszenie FESPA UK oferowało swoim członkom w ciągu ostatnich pięciu lat. Jako członek zarządu FESPA wnosi cenne doświadczenie handlowe z prowadzenia własnej drukarni wielkoformatowej, specjalizującej się w szyldach, scenografii i wystawach. Jej szczególny nacisk na oznakowanie pomoże nam zapewnić, że wydarzenia i produkty FESPA będą zaspokajać różnorodne potrzeby naszej światowej społeczności producentów szyldów oraz firm poligraficznych rozszerzających działalność o usługi oznakowania”.

Nicole Spencer dodaje: „Będąc członkiem zarządu FESPA UK przez prawie pięć lat, cieszę się, że zostałam wybrana do zarządu FESPA. Uważam, że wsparcie biznesowe i wskazówki Stowarzyszenia są nieocenione i nie mogę się doczekać dalszej współpracy ze stowarzyszeniami członkowskimi FESPA. Jednym z obszarów, na których się skupiam, będzie promocja branży poligraficznej i przyciąganie młodych talentów, gdzie mam nadzieję, że moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe w rekrutacji będzie korzystne. Chcę również wykorzystać moją wiedzę na temat oznakowania, aby rozwijać ofertę FESPA na tym rynku i zachęcać firmy zajmujące się oznakowaniem do dołączania do ich krajowych stowarzyszeń FESPA”.

Obecnie w zarządzie FESPA zasiadają: Christophe Aussenac – prezes (Francja), Olaf Skilbred – wiceprezes (Norwegia), Christian Duyckaerts – ambasador Azji (Belgia), Daniel Sunderland – skarbnik i ambasador obu Ameryk (Ameryka Łacińska), Nicole Spencer (Wielka Brytania), Gyorgy Kovacs (Węgry), Thomas Struckmeier (Niemcy), Wouter van As (Niderlandy), Alberto Masserdotti (Włochy), Lascelle Barrow (członek honorowy).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.