Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Ludwin Monz przejął stery Heidelberga

Ludwin Monz przejął stery Heidelberga

Ludwin Monz

Z dniem 1 kwietnia br. Ludwin Monz zastąpił Rainera Hundsdörfera na stanowisku prezesa zarządu Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Rainer Hundsdörfer, który piastował to stanowisko przez sześć lat, zgodnie z planem przechodzi na emeryturę. Po ponad dziesięciu latach kierowania firmą Carl Zeiss Meditec AG, Ludwin Monz przejmuje obowiązki zarządcze i będzie kontynuował transformację cyfrową Heidelberga.

Ludwin Monz jest uznanym liderem niemieckiego przemysłu z doświadczeniem na rynku kapitałowym. Ma za sobą długą i pełną sukcesów karierę w firmach technologicznych, w tym na stanowiskach szefa rozwoju oraz zarządzania różnymi jednostkami biznesowymi. „Cieszymy się, że możemy przekazać kierownictwo zarządu w doświadczone ręce Ludwina Monza. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu w zakresie najnowocześniejszych technologii i innowacji będzie nadal napędzał rozwój i reorganizację firmy. Chcemy też podziękować Rainerowi Hundsdörferowi za jego wybitne osiągnięcia i wysoki poziom zaangażowania do końca jego kadencji. Dzięki pomyślnemu ustanowieniu e-mobilności jako nowego obszaru biznesowego miał on decydujący wpływ na reorganizację firmy” – mówi Martin Sonnenschein, przewodniczący Rady Nadzorczej Heidelberg.

Monz będzie kontynuował wybraną ścieżkę otwierania nowych rynków z kluczowymi kompetencjami: „Naszym zadaniem jest wykorzystanie naszej siły technologicznej do generowania nowego biznesu. Aby to zrobić, musimy w sposób zrównoważony zwiększać rentowność i odporność oraz uczynić nasze istniejące technologie specjalistyczną wiedzą dostępną na nowych rynkach w ukierunkowany sposób. Ważnym celem jest zatem, aby nie stać w miejscu we własnym rozwoju. Chcemy nadać priorytet naszej strategii i ekspansji naszej silnej pozycji na naszych kluczowych rynkach jeszcze bardziej w zgodzie z potrzebami klientów, ponieważ przede wszystkich chcemy być zawsze najlepszym partnerem dla naszych klientów” – mówi Ludwin Monz.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.