Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Ludwin Monz przejął stery Heidelberga

Ludwin Monz przejął stery Heidelberga

Ludwin Monz

Z dniem 1 kwietnia br. Ludwin Monz zastąpił Rainera Hundsdörfera na stanowisku prezesa zarządu Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Rainer Hundsdörfer, który piastował to stanowisko przez sześć lat, zgodnie z planem przechodzi na emeryturę. Po ponad dziesięciu latach kierowania firmą Carl Zeiss Meditec AG, Ludwin Monz przejmuje obowiązki zarządcze i będzie kontynuował transformację cyfrową Heidelberga.

Ludwin Monz jest uznanym liderem niemieckiego przemysłu z doświadczeniem na rynku kapitałowym. Ma za sobą długą i pełną sukcesów karierę w firmach technologicznych, w tym na stanowiskach szefa rozwoju oraz zarządzania różnymi jednostkami biznesowymi. „Cieszymy się, że możemy przekazać kierownictwo zarządu w doświadczone ręce Ludwina Monza. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu w zakresie najnowocześniejszych technologii i innowacji będzie nadal napędzał rozwój i reorganizację firmy. Chcemy też podziękować Rainerowi Hundsdörferowi za jego wybitne osiągnięcia i wysoki poziom zaangażowania do końca jego kadencji. Dzięki pomyślnemu ustanowieniu e-mobilności jako nowego obszaru biznesowego miał on decydujący wpływ na reorganizację firmy” – mówi Martin Sonnenschein, przewodniczący Rady Nadzorczej Heidelberg.

Monz będzie kontynuował wybraną ścieżkę otwierania nowych rynków z kluczowymi kompetencjami: „Naszym zadaniem jest wykorzystanie naszej siły technologicznej do generowania nowego biznesu. Aby to zrobić, musimy w sposób zrównoważony zwiększać rentowność i odporność oraz uczynić nasze istniejące technologie specjalistyczną wiedzą dostępną na nowych rynkach w ukierunkowany sposób. Ważnym celem jest zatem, aby nie stać w miejscu we własnym rozwoju. Chcemy nadać priorytet naszej strategii i ekspansji naszej silnej pozycji na naszych kluczowych rynkach jeszcze bardziej w zgodzie z potrzebami klientów, ponieważ przede wszystkich chcemy być zawsze najlepszym partnerem dla naszych klientów” – mówi Ludwin Monz.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

UPM Raflatac jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczających ocean (OBP) do produkcji etykiet. Seria etykiet Ocean Action powstaje przy wykorzystaniu metody bilansu masy i stanowi efekt ścisłej współpracy UPM z wieloma partnerami w łańcuchu wartości produktu.

Czy wystarczy mieć dobry pomysł, aby odnieść sukces? Bardzo rzadko, najczęściej potrzeba jeszcze ciężkiej pracy, odwagi i determinacji. Studenci, którzy biorą udział w konkursie Strefa Studenta organizowanym przez Targi w Krakowie w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, wiedzą jak szczęściu pomóc.

Drukarnia cyfrowa FotoiDruk z siedzibą w Kaletach w woj. śląskim zdecydowała się na zakup plotera tnącego Sinajet 1007MT. Maszyna, którą dostarczyła firma Grafmasz, pozwoliła na poszerzenie spektrum oferowanych usług oraz przyspieszenie niektórych dotychczas wykonywanych prac.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.