Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Fujifilm rozwija dział druku na żądanie w Polsce

Fujifilm rozwija dział druku na żądanie w Polsce

Agnieszka Głowacka

Firma Fujifilm poinformowała o mianowaniu Agnieszki Głowackiej na stanowisko menadżera ds. rozwoju działu druku na żądanie w Polsce. Jak podkreślono w komunikacie, jej niemal dwudziestoletnie doświadczenie w branży wesprze rozwój firmy, zwłaszcza w czasie wprowadzenia na rodzimy rynek maszyn tonerowych z serii Revoria Press PC1120 i E1.

„To bardzo interesujący czas dla sektora druku kreatywnego w Polsce. Oferta działu druku na żądanie (POD) firmy Fujifilm stworzy olbrzymie możliwości dla polskich firm poligraficznych i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć” – mówi Agnieszka Głowacka. Mark Lawn, szef POD Solutions, Fujifilm Graphic Communications Europe, dodaje: „Ogromny potencjał rynkowy rozwiązania Revoria jest szybko realizowany, a w całej Europie intensywnie inwestujemy w lokalną wiedzę i doświadczenie, zarówno poprzez rekrutację, jak i partnerstwo z dealerami, aby mieć pewność, że docieramy do wszystkich właściwych klientów”.

Maszyny tonerowe z serii Revoria Press PC1120 i E1 zostały wprowadzone na rynek w 2021 r., i początkowo były dostępne w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Niedawno ogłoszono ich dostępność w Czechach, a teraz również w Polsce.

Do głównych cech modelu Revoria Press PC1120 należą: szeroka gama kolorów i ulepszeń, w tym drukowanie sześcioma kolorami w jednym przebiegu (spośród dziewięciu do wyboru); możliwość zastosowania oprócz kolorów CMYK do dwóch tonerów specjalnych, takich jak złoty, srebrny, bezbarwny, biały czy różowy; szybkość produkcji 120 str./min. przy bardzo wysokiej jakości w wysokiej rozdzielczości; wysoka elastyczność realizacji dowolnych zadań dzięki kombinacji opcji podawania i wykańczania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.