Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / FESPA ma nowego prezesa

FESPA ma nowego prezesa

Christophe Aussenac

Przez najbliższe trzy lata prezesem stowarzyszenia FESPA będzie Christophe Aussenac. Nominację ogłoszono podczas zakończonych niedawno targów Fespa w Amsterdamie (12–15 października 2021 r.). Christophe od 2017 r. był wiceprezesem organizacji i w tej roli wspierał ustępującego ze stanowiska prezesa Christiana Duyckaertsa, który został mianowany ambasadorem FESPA w Azji, a także powraca do ogólnych obowiązków członka zarządu stowarzyszenia i będzie nadal brał aktywny udział w życiu jego belgijskiego oddziału.

Christophe Aussenac jest członkiem zarządu FESPA od 2014 r., kieruje krajowym stowarzyszeniem obsługującym francuską społeczność druku cyfrowego i wielkoformatowego. Brał aktywny udział w ustanowieniu Kongresu Europy Południowej FESPA, był orędownikiem poprawy zrównoważonego rozwoju w druku specjalistycznym. Jest dyrektorem firmy ATC (Autorise Toute Creativité) z siedzibą w Lyonie, którą założył ze swoim partnerem biznesowym w 1991 r. Przedsiębiorstwo zatrudnia 60 osób i świadczy usługi związane z oznakowaniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, grafiką oraz ekspozycjami w punktach sprzedaży.

Christophe Aussenac tak komentuje nowe stanowisko: „Objęcie przewodnictwa podczas pierwszego wydarzenia organizowanego na żywo od 2019 r. jest emocjonującym momentem po tak niezwykłym okresie w naszym życiu zawodowym i osobistym. Wierzę, że FESPA ma do odegrania kluczową rolę we wspieraniu naszej globalnej społeczności w dalszym rozwoju, wprowadzaniu innowacji i stawianiu czoła wyzwaniom, przed którymi stoimy, w szczególności konieczności położenia większego nacisku na odpowiedzialność za środowisko. To ważny czas dla naszych członków. Przedłużająca się globalna pandemia wywarła ogromną presję na firmy poligraficzne. Właściciele odbudowują i na nowo kreują swoją przyszłość, kładąc większy niż kiedykolwiek nacisk na takie tematy jak wydajność produkcji, dywersyfikacja i automatyzacja”.

Podczas targów w Amsterdamie mianowano także nowych członków zarządu FESPA – Alberto Masserdottiego i Woutera Van Asa. Jednocześnie długoletni członkowie zarządu Anders Nilsson i Enrico Steijn ustąpili ze swoich stanowisk.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.