Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Alon Bar-Shany prezesem firmy Highcon

Alon Bar-Shany prezesem firmy Highcon

Alon Bar-Shany

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Jako CEO HP Indigo Bar-Shany przyczynił się do rozwoju firmy, głównie jego zasługom przypisano zwiększenie jej przychodów o ponad 1 mld dolarów. Wcześniej był odpowiedzialny za biznes HP Indigo w regionie EMEA, kierował globalnym kanałem sprzedaży i zajmował stanowisko dyrektora finansowego w momencie przejęcia firmy przez HP.

W Highcon Alon Bar-Shany przejmie funkcję prezesa od Amichai Steimberga, który piastował to stanowisko od połowy 2020 r. tym samym wzmocni skład zarządu spółki, w skład którego wchodzą: Benny Landa, założyciel Indigo i prezes Landa Group; Fiona Darmon, partner generalny w Jerusalem Venture Partners (JVP); Adina Shorr, poprzednio CEO Object, Scodix i CellGuide oraz Giora Bitan, wcześniej dyrektor finansowy w ECI, Scitex i starszy partner w kilku funduszach venture capital.

Simon Lewis zaczynał pracę w branży poligraficznej 27 lat temu w firmie Scitex. Ostatnie 14 lat spędził w HP Indigo, gdzie m.in. kierował działem marketingu strategicznego i zasiadał w zarządzie wykonawczym. Ostatnio pełnił funkcję regional business managera odpowiedzialnego za rejon Europy Środkowo-Wschodniej, Bliski Wschód i Afrykę.

Alon Bar-Shany tak skomentował przyjętą nominację: „Cieszę się, że mogę dołączyć do zarządu Highcon i wziąć udział w trwającej cyfrowej transformacji przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Highcon to pionierska firma, z sukcesem przecierająca szlaki w cyfrowym postprincie, ten obszar, pełen wąskich gardeł, nadal stanowi pole do wytężonej pracy. Od dłuższego czasu czasu śledzę rozwój firmy i jej klientów, i będę wspierać zespół zarządzający, aby zapewnić sukces klientom Highcon, co stanowi klucz do rozwoju firmy”.

Shlomo Nimrodi, dyrektor generalny Highcon, dodał: „Najpierw chcielibyśmy wyrazić uznanie i podziękowanie dla Amichai Steimberga za pracę, jaką wykonał w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdy przygotowywaliśmy i kończyliśmy ofertę publiczną spółki na giełdzie w Tel Awiwie, która zakończyła się sukcesem. Nadzwyczaj cieszy mnie fakt, że Alon dołączył do naszego zespołu – jestem przekonany, że jego ogromna znajomość branży i rozległe doświadczenie odegrają zasadniczą rolę w realizacji naszej strategii wejścia na rynek. Cieszę się również, że mogę powitać Simona w zespole kierującym naszą strategią marketingową. Dzięki nowemu gronu ekspertów Highcon jest teraz dobrze przygotowany do rozwoju i wprowadzenia cyfrowych zmian, które są niezbędne do optymalizacji łańcuchów dostaw i zwiększenia efektywności, z jakimi boryka się branża opakowań z tektury falistej”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.