Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Alon Bar-Shany opuszcza HP Indigo

Alon Bar-Shany opuszcza HP Indigo

Fot. Nessan Cleary

Jak donoszą media branżowe, Alon Bar-Shany, dyrektor generalny HP Indigo, po 25 latach zdecydował o odejściu z firmy, którą kierował od 2004 r. Decyzja ta ma związek z wdrażanym od końca ubiegłego roku szeroko zakrojonym programem restrukturyzacji firmy, która oznaczała m.in. liczne zwolnienia pracowników, czemu sprzeciwiał się Bar-Shany. Zastąpił go Haim Levit.

Planowane cięcia, które ogłosił Enrique Lores, prezes i dyrektor generalny HP, miały pobudzić statyczne przychody HP, ale jednocześnie stały się głównym przedmiotem sporu i powodem odejścia wieloletniego dyrektora HP Indigo. Jako pierwszy poinformował o tym izraelski portal CTech, choć nie wiadomo, kto podjął tę decyzję. Z pewnością jednak odbiła się szerokim echem zarówno w mediach branżowych, jak i na portalach społecznościowych. Specjaliści szeroko komentują tę sytuację, nazywając ją „pomyłką” i podkreślając charyzmę i zaangażowanie Bar-Shany’ego.

Bar-Shany jeszcze przez pewien czas pozostanie w HP, by przekazać obowiązki swojemu następcy. Na jego miejsce został mianowany Haim Levit, który również ma duże, 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu w branży druku, a ostatnio kierował globalnym działem HP Industrial Graphics i pełnił funkcję dyrektora generalnego HP Indigo w HP North America. W związku z objęciem nowego stanowiska przeprowadzi się do Izraela.

Bar-Shany przeszedł do Indigo z Israel Chemicals Ltd. w 1995 r. Najpierw pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansów, a od 1998 r. był dyrektorem finansowym. W 2001 r., gdy HP odkupiło markę Indigo od Benny’ego Landy, przejął odpowiedzialność za działalność HP Indigo w regionie Azji i Pacyfiku, Ameryki Łacińskiej i Izraela, a także za kanały dystrybucji w regionie EMEA. Od 2002 r. prowadził HP Indigo w regionie EMEA, i wreszcie w 2004 r. został dyrektorem generalnym firmy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.