Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Vetaphone wycofuje się z udziału w targach w 2021 r.

Vetaphone wycofuje się z udziału w targach w 2021 r.

Frank Eisby, dyrektor generalny Vetaphone

Firma Vetaphone, producent rozwiązań do koronowej i plazmowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych, poinformowała, że rezygnuje z udziału we wszystkich głównych targach w 2021 r. Przyczyną decyzji są nieustanne zmiany terminów planowanych wydarzeń oraz ogólna sytuacja związana z zagrożeniem epidemicznym. Jednocześnie producent zapewnił, że w 2021 r. zamierza zorganizować regionalne i globalne wydarzenia, które odbędą się w formule online i skupią się na poprawie interakcji z klientami oraz zapewnią bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone podejście niż to oferowane przez targi. Plany dotyczące tych spotkań są już na zaawansowanym etapie. Dodatkowo, mając na względzie znaczenie rynku azjatyckiego i kontynuację rozwoju firmy, Vetaphone planuje ograniczony udział w przyszłorocznych targach w tym regionie.

„Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów pozostaje naszym najwyższym priorytetem w tych niezwykłych i trudnych czasach. Nie byliśmy fizycznie obecni na żadnych międzynarodowych targach w 2020 r., i wobec tego, że nie mamy możliwości dowiedzenia się, jaki wpływ na przyszłość będzie miał wirus SARS-CoV-2 Covid, podjęliśmy decyzję o niewykorzystywaniu środków na takie wydarzenia w 2021 r. Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu naszego śladu węglowego na środowisko, a transport stoisk wystawienniczych i wystaw na całym świecie staje się moralnie i finansowo niezrównoważony. Doszliśmy do wniosku, że o wiele lepiej będzie, jeśli zainwestujemy te zasoby w nowe koncepcje, które zapewnią bardziej spersonalizowane podejście do kontaktu z klientem oraz dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem” – wyjaśnił Frank Eisby, dyrektor generalny Vetaphone, i dodał: „Sytuacja i problemy, z którymi wszyscy musieliśmy się zmierzyć w mijającym roku, dały wyjątkową okazję do oceny sposobu, w jaki obecnie prowadzimy działalność, i jak powinniśmy to robić w przyszłości. Chciałbym zapewnić obecnych i potencjalnych klientów, że Vetaphone będzie nadal wprowadzać innowacje i rozwijać technologię obróbki powierzchni oraz znajdować nowe sposoby dzielenia się swoim ogromnym doświadczeniem z korzyścią dla wszystkich”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.