Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Vetaphone świętuje jubileusz 70-lecia

Vetaphone świętuje jubileusz 70-lecia

Pracownicy Vetaphone z całego świata spotkają się w centrali firmy w Danii, aby 1 listopada świętować jubileusz 70-lecia

Duńska firma Vetaphone A/S, wynalazca koronowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych, w tym roku świętuje niebagatelną – 70. rocznicę istnienia. Przedsiębiorstwo, pozostające od momentu założenia pod zarządem rodziny Eisby, nadal zajmuje czołowe miejsce na rynku i intensywnie się rozwija.

Kiedy po II wojnie światowej pojawiły się plastikowe materiały do produkcji opakowań, problemem było przyleganie atramentu do niechłonnego tworzywa sztucznego. Verner Eisby w swoim domowym warsztacie w 1951 r. odkrył sposób, w jaki można tę przeszkodę usunąć – wynalazł metodę koronowej obróbki powierzchni, która zyskała uznanie i popularność na całym świecie. Kilka lat temu Vetaphone opracowało pokrewną, bardziej zaawansowaną technologię, choć bazującą na tych samych prawach naukowych – plazmową obróbkę powierzchni. Dziś założona przez Vernera firma jest zarządzana przez jego dwóch synów – Franka i Jana, i dostarcza najnowocześniejszą technologię obróbki powierzchni czołowym globalnym producentom OEM i przetwórcom opakowań. Stała się przedsiębiorstwem globalnym, zatrudniającym około 80 osób w swojej nowoczesnej siedzibie w Kolding (i na całym świecie, i jest obecna w ponad 60 różnych krajach. Pionierski duch jest nadal nierozerwalnie związany z DNA firmy, co zostało podkreślone przez niedawne otwarcie w pełni wyposażonego salonu do prezentacji osobistych i online, który uzupełnia wyjątkowe laboratorium testowe, które zostało uruchomione w 2020 r. (o tej inwestycji pisaliśmy TUTAJ).

Wypowiadając się przed obchodami 70. rocznicy założenia firmy, które zaplanowano na 1 listopada br., jej dyrektor generalny, Frank Eisby, wyjaśnił: „Mój ojciec nie mógł wiedzieć, do czego rozwinie się jego wynalazek – dziś obróbka koronowa jest procesem uniwersalnym, który obejmuje wiele branż na wszystkich kontynentach, i bez tego nie istniałby cały sektor opakowań giętkich – to niezwykła spuścizna, z której jesteśmy bardzo dumni”. Jan Eisby, CSO Vetaphone, dodał: „Jesteśmy bardzo dumni z naszego wyjątkowego dziedzictwa i wykorzystamy naszą niezrównaną wiedzę i doświadczenie, aby wprowadzić innowacje w technologii obróbki powierzchni, która spełnia stale zmieniające się potrzeby tętniącego życiem rynku. Vetaphone był pionierem i pozostaje liderem w tym sektorze, a nasze plany na przyszłość mają na celu zwiększenie zrozumienia przez rynek nauki kryjącej się za technologią”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.