Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Usługa recyklingu z nagrodą w globalnym konkursie

Usługa recyklingu z nagrodą w globalnym konkursie

Usługa recyklingu RafCycle firmy UPM Raflatac zdobyła nagrodę Worldstar 2024 w kategorii „Materiały i komponenty opakowaniowe”. W konkursie Global Packaging Awards organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO) nagrody przyznawane są za osiągnięcia w projektowaniu i technologii opakowań oraz tworzenie nowego standardu. W tym roku w rywalizacji wzięło udział 435 zgłoszeń z 41 krajów.

RafCycle to usługa recyklingu odpadów podkładek oddzielających etykiety, oferowana przez firmę UPM Raflatac. Zbierając i poddając recyklingowi odpady warstwy rozdzielającej w ramach programu, firmy wspierają gospodarkę o obiegu zamkniętym. Usługa, z której korzysta już ponad 400 przedsiębiorstw na całym świecie, jest ceniona za efektywność kosztową, przejrzystość i praktyczne wsparcie ekspertów oraz za to, że pomaga firmom osiągnąć założone cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.