Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Srebrny status EcoVadis dla Doneck Network

Srebrny status EcoVadis dla Doneck Network

Firma Doneck Network – producent farb fleksograficznych i do rotograwiury, poinformowała o przyznaniu jej przez międzynarodową organizacją ratingową EcoVadis srebrnego statusu. Tym samym firma należy do grona 25% najlepiej ocenionych przez organizację przedsiębiorstw w zakresie wytwarzania farb drukarskich, farb i lakierów.

EcoVadis to niezależna, oparta na współpracy platforma ekspercka, oceniająca społeczną i ekologiczną odpowiedzialność przedsiębiorstw, badająca ponad 50 tys. organizacji w 190 sektorach przemysłu w 150 krajach. To największa na całym świecie organizacja, która ocenia przedsiębiorstwa pod względem zrównoważonego rozwoju. Zmierzono siedem wskaźników zarządzania dla dwudziestu jeden cech zrównoważonego rozwoju w czterech segmentach - środowiska, etyki, pracy i praw człowieka oraz trwałego zaopatrzenia.

Jak podkreśla producent, firma od lat pod mottem „We think Green” i „We care” intensywnie pracuje nad jedyną w swoim rodzaju koncepcją zrównoważonego rozwoju, a zdobyte wyróżnienie motywuje zespół do osiągania dalszych celów w tym zakresie i podkreśla ambicję wyznaczania nowych standardów wśród producentów farb drukarskich. Doneck Network zaznacza również, że innowacje produktowe „Green life ink” (np. serie farb umożliwiające kompostowanie) i „Blue planet ink” (np. serie farb drukarskich z certyfikacją Cradle to Cradle) z bardzo dobrymi wynikami druku i bezproblemowym modyfikowaniem sprawdziły się w praktyce u klientów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.