Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Partnerstwo firm w obszarze tekstyliów do druku

Partnerstwo firm w obszarze tekstyliów do druku

Od lewej: Agnieszka Kołodziejewska (Integart) i Izabela Kołodziejczak (BergerTextiles)

Integart – dystrybutor mediów do produkcji reklamy zewnętrznej i wewnętrznej w Polsce i Europie Środkowej oraz BergerTextiles – firma specjalizująca się w zakresie tkanin do druku cyfrowego, rozwiązań i usług dla tego sektora, zacieśniają współpracę. We wrześniu br. firmy, które współpracują od lat, podpisały oficjalną umowę, na mocy której Integart został oficjalnym i jedynym na polskim rynku przedstawicielem niemieckiej marki.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu (Warszawa, 14–15 września 2022 r.) na stoisku Integart obecny był przedstawiciel firmy BergerTextiles, promując rozwiązania z oferty producenta. „Branża tekstyliów do druku to nie tylko materiały wykorzystywane w szeroko rozumianej produkcji – to idea niosąca użytkownikom wiele korzyści. Od łatwości użycia, przez mnogość zastosowań i możliwość uzyskania wielorakich efektów, po wygodny transport – wszystkie te cechy znalazły uznanie w wielu branżach, stąd silny rozwój tego sektora w ostatnich latach. Integart rozwija portfolio tego typu materiałów, stąd między innymi zacieśnienie współpracy z naszym wieloletnim partnerem” – mówi Agnieszka Kołodziejewska, Product Manager i dyrektor katowickiego oddziału firmy Integart.

Izabela Kołodziejczak, Key Account Manager, reprezentująca firmę BergerTextiles, dodaje: „Tekstylia dają ogromne możliwości kreatywnego, a jednocześnie użytkowego wykorzystania. Nasza oferta materiałów jest bardzo szeroka i pozwala na uzyskanie niezliczonych wprost efektów, w samej branży reklamowej można wymienić m.in. kasetony, banery, przyciągające uwagę lightboxy czy elementy wyposażenia stoisk wystawienniczych czy witryn sklepowych. Tekstylia cieszą się coraz większą popularnością także w branży wyposażenia wnętrz. Bardzo cieszymy się na kontynuację udanego partnerstwa z firmą Integart”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.