Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Pakiet aplikacji wspierający produkcję wielkoformatową

Pakiet aplikacji wspierający produkcję wielkoformatową

Podczas targów FESPA Global Print Expo (Berlin, 31 maja – 3 czerwca 2022 r.) firma EFI będzie m.in. promowała poszerzone możliwości nowej usługi IQ do zarządzania produkcją, przeznaczonej dla firm zajmujących się drukiem wielkoformatowym. EFI IQ to pakiet aplikacji dostępnych zarówno w chmurze, jak i w wersji mobilnej. Został on opracowany w celu obniżenia kosztów produkcji i zmaksymalizowania wartości inwestycji klientów wykorzystujących maszyny amerykańskiej marki.

Producent podaje, że nowy pakiet aplikacji będzie kompatybilny z maszynami atramentowymi EFI VUTEk, Wide Format i Nozomi. Dzięki zaawansowanej usłudze w chmurze użytkownicy tych urządzeń mogą monitorować produkcję i stopień wykorzystania sprzętu, w tym analizować dokładne dane dotyczące wykorzystania materiałów eksploatacyjnych na poziomie urządzenia w czasie rzeczywistym. Dzięki uzyskanym danym mogą zatem przeprowadzać bieżącą analizę i w efekcie skrócić przestoje, zmniejszyć wydatki na materiały eksploatacyjne, zredukować koszty pracy, poprawić marże i zmaksymalizować wartość inwestycji. przeznaczone, które ma bezpośrednie połączenie z danymi pochodzącymi z maszyn EFI.

„Dzięki wglądowi w dane i powiadomieniom, które zapewniają EFI Go i cały pakiet EFI IQ, właściciele drukarń zyskują przewagę nad konkurencją zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. A nie ma wątpliwości, że jej potrzebują, by sprawnie i wydajnie zarządzać przedsiębiorstwem” – powiedział Todd Zimmerman, wiceprezes i dyrektor generalny Display Graphics, EFI Inkjet.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.