Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP zaprasza na Spotkania Regionalne w formie debaty

PIAP zaprasza na Spotkania Regionalne w formie debaty

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych postanowił kontynuować w tym roku tradycję spotkań regionalnych z Członkami Izby oraz potencjalnymi zainteresowanymi Członkostwem w PIAP firmami z branży artykułów promocyjnych. Spotkania tym razem przybiorą nieco inną formę – w drugiej części odbędzie się debata, podczas której uczestnicy będą mogli zasięgnąć specjalistycznej porady eksperta.

Spotkania będą organizowane cyklicznie poczynając od października 2014 w różnych miastach Polski. Pierwsze odbyło się w Poznaniu, drugie zaplanowano w Warszawie. Kolejne – w Katowicach i Gdańsku, w pierwszej połowie 2015 roku.
W spotkaniach wezmą udział Członkowie PIAP – dostawcy artykułów reklamowych i agencje reklamowe, jak również inne firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.
Głównym celem Spotkań Regionalnych PIAP ma być poznanie aktualnych problemów rynku artykułów promocyjnych, uzyskanie informacji, w jaki sposób Izba ma odegrać rolę w rozwiązaniu bieżących ważnych problemów branży. Ważnym celem jest również integracja branży i wzajemne poznanie się.
Na najbliższym spotkaniu w Warszawie uczestnicy będą mogli zasięgnąć opinii eksperta –Rzecznika Patentowego. Będzie poruszony temat sporów o prawa własności intelektualnej z punktu widzenia branży artykułów promocyjnych.
Warszawskie spotkanie odbędzie się 28 października o g. 10.00 w Centrum Zielna, ul. Zielna 37. Z ramienia Zarządu PIAP udział w nim wezmą: Zbigniew Grzeszczuk – Wiceprezes PIAP, Magda Owczarska – Wiceprezes PIAP, Agnieszka Sędzikowska-Wlazło – Członek Zarządu PIAP, Katarzyna Wojniak – Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.