Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

W spotkaniu wzięli udział: prezes PIAP Edyta Lisowska, wiceprezesi Anna Roszczak i Jacek Kozłowski oraz członkowie zarządu: Magdalena Humeńczuk, Beata Dobrowolska, Wojciech Wąsowski, Zbigniew Grzeszczuk oraz Katarzyna Wojniak - dyrektor Biura Zarządu.

Nowy Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych spotkał się 11 października br. w Łodzi, żeby omówić plany na najbliższe dwa lata. Wśród wytyczonych celów najważniejsze będą wzmożone działania lobbingowe w celu podniesienia limitów kwotowych na upominki reklamowe oraz realizacja filmu promocyjnego.

Izba od lat słucha i aktywnie wspiera swoich członków w temacie uciążliwych przepisów prawa i blokad, które ograniczają lub uniemożliwiają im działalność. Szczególnie ważny dla branży jest problem podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim. Podjęte zostaną działania lobbingowe w KIG oraz innych instytucjach zarówno rządowych, jak i pozarządowych w celu nagłośnienia sprawy i dotarcia do osób mających wpływ na jej rozwiązanie.

Izba zamierza również przygotować scenariusz filmu, który będzie promował siłę upominku reklamowego podczas targów i innych wydarzeń. Ma on zawierać także elementy edukacyjne – np. uświadamiać, dlaczego warto zamawiać upominki reklamowe z wyprzedzeniem. Filmem będą mogły się również posługiwać agencje reklamowe w celu promowania skuteczności upominku reklamowego wśród klientów końcowych. Premiera planowana jest już podczas najbliższych targów RemaDays w Warszawie.

Na spotkaniu PIAP podjął także decyzję o kontynuowaniu dotychczasowych zadań – badań marketingowych pomagających firmom w podejmowaniu decyzji biznesowych, wydawaniu i dystrybuowaniu w kraju i za granicą dwujęzycznego katalogu PIAP 2019, organizowaniu Wieczoru Branżowego, spotkań regionalnych oraz wydawania Gazety PIAP.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.