Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Oferta Roland na targi Fespa

Oferta Roland na targi Fespa

Firma Roland DG zapowiedziała udział w roli wystawcy w zbliżających się targach FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 19–22 marca 2024 r.), gdzie zamierza zaprezentować swoją najnowszą linię urządzeń oraz znane już, cieszące się uznaniem i popularnością modele ploterów drukujących.

Wśród prezentowanych maszyn będą niedawno wprowadzone na rynek modele: wysokowydajny ploter VersaOBJECT MO-240 do druku bezpośredniego (zastępuje popularną serię LEF2); ploter stołowy UV VersaSTUDIO BD-8; ploter BY-20 z zaawansowaną technologią Direct-To-Film (transfer DTF bezpośrednio na folię) do zadruku odzieży; biurkowy ekosolwentowy ploter drukująco-tnący BN2-20.

Oprócz tych nowych urządzeń producent pokaże swoje najpopularniejsze rozwiązania, w tym urządzenia serii TrueVIS – VG3-640, LG-640, MG-300 i AP-640. Seria TrueVIS to najnowsza generacja ploterów wielkoformatowych oferujących atramenty ekosolwentowe, UV lub żywiczne, zapewniające niezrównaną jakość druku i bardzo wysoką wydajność dla profesjonalistów poszukujących rozwiązań do druku i cięcia.

Roland do Amsterdamu przywiezie również wszechstronny, wysokojakościowy wielkoformatowy ploter płaski UV – VersaOBJECT EU-1000MF. Goście stoiska będą mogli zobaczyć także Dimensor S od DG Dimense – wielkoformatowy ploter pozwalający uzyskać tekstury dotykowe.

Dalsze atrakcje targowe to pokazy oklejania folią samochodów we współpracy z zespołem Alpine F1 oraz możliwość wysłuchania ekspertów Roland DG, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniami na konferencjach FESPA, zaplanowanych przez cztery dni targów.

„FESPA to ważna data w kalendarzu Roland. Jest to dla nas nie tylko możliwość przedstawienia naszej oferty wysokiej jakości i wartościowych rozwiązań, ale także cenna okazja do nawiązania kontaktu z klientami, zdobycia wiedzy na temat ich preferencji i wymagań dotyczących rozwoju biznesowego” – komentuje Stephen Davis, dyrektor marketingu w Roland DG EMEA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.