Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowa siedziba Screen Europe

Nowa siedziba Screen Europe

Nowa siedziba Screen Europe w Aalsmeer

Screen Europe przenosi się do nowej siedziby w Aalsmeer, w pobliżu lotniska Schiphol pod Amsterdamem. Przeprowadzka ma się zakończyć wiosną 2023 r. W nowym budynku o powierzchni 5,4 tys. m² (2,5 razy większy od dotychczasowej siedziby w Amstelveen, użytkowanej od 40 lat) oprócz biur, sal konferencyjnych i dużej powierzchni magazynowej znajdzie się również obszerny salon wystawowy wraz z centrum doświadczalnym, gdzie klienci będą mogli testować technologię druku atramentowego oferowaną przez producenta.

„Amstelveen dobrze nam służyło jako centralna baza wspierająca nasz rozwój w Europie. Jednak aby nadal rozwijać się w obecnym obszarze biznesowym i eksplorować kolejne obszary, potrzebujemy więcej miejsca na ekspozycję naszych produktów. Podobnie jak w przypadku Amstelveen, w naszym salonie w Aalsmeer będziemy mieli maszyny Truepress Jet520 HD i Truepress Jet L350UV SAI, Truepress Pac520P. Ale to nie wszystko – zamierzamy uczynić centrum w Aalsmeer prawdziwym centrum innowacji w druku cyfrowym. Oprócz większej liczby własnych drukarek cyfrowych będziemy tam prezentować nowe maszyny i technologie – wraz z naszymi partnerami w zakresie oprogramowania i wykańczania chcemy zaoferować klientom pełny i najbardziej innowacyjny obraz drukowania, pokazujący, jak będzie wyglądać przyszłość poligrafii” – mówi Taishi Motoshige, dyrektor ds. marketingu w Screen Europe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.