Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Mondi z 8 nagrodami Worldstar Packaging

Mondi z 8 nagrodami Worldstar Packaging

Firma Mondi została wyróżniona aż 8 nagrodami w konkursie Worldstar Packaging Awards, w którym biorą udział firmy z branży opakowaniowej z całego świata. Konkurs ma na celu promowanie najlepszych pomysłów, innowacji i technologii dostępnych na rynku, z naciskiem na zrównoważone rozwiązania, przy produkcji których powstaje zmniejszona ilość odpadów, a także na usprawnienia ułatwiające używanie opakowań.

Wśród nagrodzonych produktów Mondi znalazły się: system segregacji odpadów nadających się do recyklingu (kategoria Gospodarstwo domowe, Mondi Polska), rozwiązanie Glass7Box, które pozwala na przechowywanie siedmiu rodzajów kieliszków do wina (kategoria Gospodarstwo domowe, Mondi Austria), zoptymalizowane zamknięcie opakowaniowe (kategoria Tranzyt, Mondi Czechy), wspornik boczny (kategoria Tranzyt, Mondi Turcja), system opakowań pick up tray, który zastępując drewniane koszyki tackami z tektury falistej, umożliwia pakowanie produktów cięższych o 71% (kategoria Punkt sprzedaży, Mondi Turcja), system wsparcia wykorzystania palet, pozwalający na zapełnienie pustych przestrzeni przy załadunku palet (kategoria Inne, Mondi Czechy), tacka na jogurty ze zrywaną taśmą (kategoria Żywność, Mondi Czechy) oraz w 100% nadający się do odzysku giętki laminat z tworzyw sztucznych BarrierPack Recyclable (kategoria Materiały i elementy opakowaniowe, Mondi Niemcy).

„Mondi w konkursie WorldStar bierze udział od wielu lat. To dla nas ogromna satysfakcja, że ciężka praca i poświęcenie naszego zespołu oraz filozofia wdrażania zrównoważonych rozwiązań przynosi wymierne efekty i jest doceniana przez specjalistów oraz odbiorców. Szczególnie cieszą mnie sukcesy zespołu zajmującego się opakowaniami z tektury falistej, który zdobywając siedem nagród ustanowił nowy własny rekord” – skomentował Armand Schoonbrood, dyrektor zarządzający w Mondi Corrugated Packaging.

Uroczystość wręczenia nagród w WorldStar Packaging Awards odbędzie się 15 maja 2019 r. w Pradze.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.