Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Mimaki wystawi miniaturową fabrykę produktów promocyjnych na targach PSI 2018

Mimaki wystawi miniaturową fabrykę produktów promocyjnych na targach PSI 2018

Firma Mimaki, specjalizująca się w produkcji wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących, zapowiedziała swoją obecność na targach PSI 2018, najważniejszej europejskiej imprezie targowej dla przemysłu produktów promocyjnych, która będzie się odbywać od 9 do 11 stycznia 2018 roku w Düsseldorfie. Mimaki zaprezentuje swoje rozwiązania z zakresu cyfrowego druku na materiałach promocyjnych oraz przedmioty tego typu wydrukowane w technologii 3D.

Poprzez zaaranżowanei stanowiska na miniaturową fabrykę materiałów promocyjnych, firma Mimaki zamierza pokazać zwiedzającym, jak łatwe może być stworzenie własnego warsztatu produkcyjnego wykorzystującego jej rozwiązania: „Zajmowane przez nas 104 m2 zostały wykorzystane tak, aby symulować firmę lub zakład, który całodobowo, siedem dni w tygodniu produkuje szeroki wachlarz materiałów promocyjnych”, tłumaczy Ronald van den Broek, dyrektor ds. sprzedaży w Mimaki Europe.

„Niezależnie od tego, czy mówimy o bezproblemowym druku w zakresie 360 stopni na elementach cylindrycznych, takich jak butelki, za pomocą opcji Mimaki Kebab, dekorowaniu pokrowców na telefony lub drukowaniu przy pomocy elastycznego atramentu na materiałach rozciągliwych lub giętych, odwiedzający znajdą rozwiązania, których potrzeba im do zapewnienia sobie konkurencyjności”, dodaje Ronald van den Broek.

Na stoisku targowym firmy Mimaki zaprezentowana zostanie kompaktowa drukarka Mimaki UJF-7151plus z technologią UV LED, przeznaczona do drukowania m.in. na pokrowcach do telefonów oraz akrylowych breloczkach do kluczy. Firma Mimaki rekomenduje ten model jako cyfrową alternatywę dla tradycyjnych procesów sitodruku. Obszar drukowania tego modelu ma wymiary 710 x 510 mm, a maksymalna rozdzielczość wynosi 1200 dpi. Urządzenie wykorzystuje atrament procesowy, biały i przezroczysty oraz podkład. Podczas pokazów akrylowe breloczki do kluczy przygotowywane będą za pomocą laserowej wycinarki Trotec.

Podczas targów PSI, Mimaki zaprezentuje także drukarki UV z płaskim łożem – modele UJF-3042MkII i UJF-6042MkII. Urządzenia te umożliwiają wykorzystanie różnorodnych atramentów, np. LUS-120, który cechuje się rozciągliwością na poziomie 170%, dzięki czemu można go wykorzystywać na miękkich materiałach, takich jak etui na smartfony. Atramenty sztywne LH-100 nadają się do akcesoriów i produktów biurowych wymagających wysokiej odporności na ścieranie, jak również do drukowania na szkle, metalach i żywicach. W ramach pokazów modele UJF-3042MkII i UJF-6042MkII będą drukować na zasilaczach, długopisach, aluminiowych butelkach i notatnikach ze sztucznej skóry.

Ostatnie z prezentowanych urządzeń - UCJV300-160 - to zintegrowane rozwiązanie drukująco-tnące UV LED typu rola w rolę, umożliwiające czterowarstwowy druk dzień/noc. W urządzeniu tym zastosowano wewnętrzny system podświetlenia, który pozwala na wykorzystanie dwóch różnych obrazów w ramach tego samego oznakowania – jeden obraz pojawia się gdy oznakowanie jest podświetlone, a drugi gdy nie jest.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.