Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Liczne rozmowy handlowe na stoisku Agfa podczas targów Rema

Liczne rozmowy handlowe na stoisku Agfa podczas targów Rema

Adriana Piotrowska – Sales Manager Inkjet i Grzegorz Patoka – Service Area Coordinator (oboje Agfa Polska)

Targi RemaDays Warsaw 2023 były dla firmy Agfa pierwszą w naszym kraju okazją do spotkania ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami od ubiegłorocznego przejęcia marki Inca Digital Printers. Zdaniem Adriany Piotrowskiej – Sales Manager Inkjet w polskim oddziale firmy, targi były udane, zarówno pod względem frekwencji zwiedzających, jak też liczby przeprowadzanych na stoisku rozmów handlowych.

„RemaDays Warsaw stały się kolejną – po targach Fespa czy C!Print – okazją do promowania naszego portfolio z obszaru wielkoformatowego druku cyfrowego, znacząco rozbudowanego w ubiegłym roku – mówi Adriana Piotrowska. – W naszym przypadku najbardziej spektakularnym wydarzeniem 2022 roku, które odbiło się szerokim echem w całej branży, było rzecz jasna przejęcie Inca Digital Printers, której rozwiązania zostały już w pełni zintegrowane w ramach naszej oferty. Wiele rozmów, jakie prowadziliśmy na naszym stoisku, dotyczyło tych wysokowydajnych maszyn, pracujących w technice inkjet UV. Nie spada również zainteresowanie naszym sztandarowym rozwiązaniem klasy high-end – hybrydowymi ploterami z serii Jeti Tauro, zadrukowującymi różne podłoża sztywne i giętkie. W ubiegłym roku w modelu Jeti Tauro H3300 HS LED pojawiła się opcja lakierowania, od kilku tygodni jest ona dostępna również w wersji Jeti Tauro H3300 UHS LED. W naszym kraju pracuje już wiele maszyn z tej serii, mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nich także egzemplarze uwzględniające opcję lakierowania”.
Prezentacja możliwości rozwiązań Agfa – w praktyce
Stoisko firmy Agfa – co stało się już targową tradycją – zostało w dużej mierze wykonane z elementów zadrukowanych rozwiązaniami z jej portfolio. „Została ona zapoczątkowana wiele lat temu na targach drupa – mówi Adriana Piotrowska. – Sprawdziła się na tyle dobrze, że jest przez nas kontynuowana także podczas innych wystaw. Fespa czy RemaDays Warsaw są ku temu idealną okazją, gdyż w dużej mierze koncentrują się na technologii druku cyfrowego i jego wręcz nieograniczonych możliwościach. Warto bowiem dodać, że nasze maszyny umożliwiają zadrukowywanie i uszlachetnianie niezwykle szerokiego spektrum podłoży sztywnych oraz giętkich, w tym składających się na systemy wystawiennicze: ekspozytorów, paneli, elementów podłogowych czy banerów (backlitowych czy tkaninowych). Ta wszechstronność to w dużej mierze zasługa stworzonych i recepturowanych przez nas we własnym zakresie atramentów, z których wiele przeznaczonych jest dla poszczególnych maszyn. Gwarantują one nie tylko najwyższą jakość i wydajność, ale też oszczędność w zużyciu i przyjazność dla środowiska – mają bowiem proekologiczny certyfikat GreenGuard Gold. Całości dopełnia zaawansowany system workflow – Asanti, przeznaczony do produkcji wielkoformatowej. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, w tym globalne wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy”.
Prezentacje sztandarowych rozwiązań Agfa – już wkrótce na kolejnych wydarzeniach branżowych i w belgijskim centrum demo
Targi w Nadarzynie były znakomitą okazją do rozmów na temat rozwiązań firmy Agfa, zaś do ich obejrzenia podczas pracy zapraszamy na prezentacje organizowane w naszym centrum demonstracyjnym w Mortsel k. Antwerpii, bardzo chętnie odwiedzanym także przez klientów z Polski oraz podczas majowych targów Fespa w Monachium. Na wystawie tej pokażemy różne maszyny przemysłowe z naszego portfolio, w tym z serii Jeti Tauro oraz Onset. Ich prezentacje, prowadzone przez nas w trakcie RemaDays Warsaw, gdzie można było zobaczyć poszczególne rozwiązania na wielkoformatowym ekranie, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy też ciekawy odzew z naszego francuskiego oddziału, który w terminie naszych targów był obecny na innej imprezie – wspomnianych wcześniej targach C!Print w Lyonie. Tam został pokazany – po raz pierwszy w Europie – ploter Jeti Tauro H3300 UHS LED z opcją lakierowania, również przyciągając uwagę gości zwiedzających stoisko. Możliwości tego hybrydowego rozwiązania predestynują go do wielu bardzo różnorodnych zastosowań. Wspomniany lakier, aplikowany tu wybiórczo bądź na całości arkusza, to krok w stronę rynku Sign & Display, m.in. w kontekście tektury falistej, jaka jest wykorzystywana zarówno przez firmy produkujące opakowania jak też np. standy. Oczywiście Jeti Tauro równie znakomicie sprawdza się też przy zadrukowywaniu podłoży giętkich, co czyni go wszechstronnym, wysokowydajnym rozwiązaniem dedykowanym dużym nakładom i pracy w trybie 24/7”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.