Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Lego Star Wars dla dzieci

Lego Star Wars dla dzieci

4 i 5 maja w łódzkim centrum M1 wystartowała wiosenna trasa tematycznych imprez Lego Star Wars dla dzieci. Na specjalnym placu zabaw odbywały projekcje filmów Lego Star Wars, budowanie figury Dartha Vadera z 25 tys. klocków i Mistrza Yody z 20 tys. klocków, granie w kioskach Xbox 360. Pamiątkowe zdjęcia dzieci z figurami bohaterów Star Wars bezpłatnie robił fotografa – drukowano je na poczekaniu, na fotograficznej drukarce Epson L800.

W ramach tegorocznych wiosennych spotkań z klockami Lego Star Wars w centrach handlowych w Łodzi, Szczecinie (11–15 maja, CH Ster), Zabrzu (1–2 czerwca, M1) i Poznaniu (29–30 czerwca, M1) organizowany będzie weekendowy plac zabaw. Najbardziej widowiskowym wydarzeniem będzie budowanie figur Lorda Vadera z 25 tys. klocków i Mistrza Yody z 20 tys. klocków. Każdy plac zabaw będzie się składał z czterech stref: Duplo Area, Master Class, Figur, Wystawowej, Gier i Kinowej. W Duplo Area najmłodsi będą poznawali klocki Duplo, w strefie Master Class starsi będą mieli zajęcia z kreatywnego budowania z klocków Lego, w strefie Figur budowane będą postaci Lorda Vadera i Mistrza Yody. Dla miłośników gier dostępne będą kioski Xbox 360. Chwilą wytchnienia będzie strefa kinowa i gabloty z modelami Star Wars oraz figura Lorda Vadera 2,6 m.
W trakcie spotkań organizowane będą konkursy budowania statków kosmicznych i składania figurek Star Wars na czas, w których pociechy wygrywać będą klocki Lego. Na stoisku będzie fotograf, który bezpłatnie zrobi pamiątkowe zdjęcie i wydrukuje je od razu na fotograficznej drukarce atramentowej Epson L800 ze stałym zasilaniem w atrament.
Epson jest partnerem imprezy, dostarcza drukarki i materiały eksploatacyjne. Organizatorem imprez jest Neo Agencja Promocyjna Monika Drewianko.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.