Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konkurs Mladý Obal

Konkurs Mladý Obal

Do 15 marca 2012 można rejestrować się online na organizowany w Czechach po raz 17 międzynarodowy konkurs projektowania opakowań Mladý Obal (Young Package – Młode opakowanie): http://young-package.com. Promotorem i sponsorem konkursu jest, od 1996 roku, firma Model Obaly.

W tym roku tematem przewodnim konkursu jest herbata – można zgłaszać projekty opakowań czy puszek na herbatę, torebek na listki herbaciane, opakowań na prezenty czy usługi związane z tym napojem. Jury będzie brać pod uwagę innowacyjność i kreatywność opakowania, jego ergonomiczność i funkcjonalność, łatwość otwierania, aspekty środowiskowe, kształt, oryginalność pomysłu, wyobraźnię konstruktorską, jakość prezentacji. Zgłaszający muszą zaprezentować wysokojakościowy model opakowania w naturalnej skali, w pełni funkcjonalny, z otwieraniem. Wykorzystany na opakowanie konkursowe materiał musi poddawać się procesom poligraficznym stosowanym w firmie Model Obaly, mogą to być różne odmiany papieru i tektury powlekanej, a także folie polipropylenowe, lub też połączenie tych dwóch typów materiałów. Konkurs jest przeznaczony dla studentów i młodych projektantów (do 30 roku życia).
Konkurs Mladý obal 2011 zachowywał podział na dwie kategorie, które były nowością 15. edycji. Pierwsza – „Opakowanie produktu”, była adresowana do projektantów i konstruktorów opakowań. W ramach tej kategorii w ubiegłym roku zadaniem uczestników było zapakowanie narodowego produktu. Druga kategoria – „Inne spojrzenie”, miała przyciągnąć uwagę grafików i ilustratorów. Tematem tej kategorii była „Książka jako opakowanie na słowa”. Na zdjęciach zwycięskie opakowania: nr 1–4 – kategoria: produkt narodowy, nr 5 – kategoria: książka.

Fot. Jeden ze zwycięskich projektów 2011

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.