Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kompleksowe portfolio Kornit Digital na Fespie

Kompleksowe portfolio Kornit Digital na Fespie

Kornit Digital podczas trwających w Berlinie targów FESPA Global Print Expo (31 maja – 3 czerwca 2022 r.) przedstawia kompleksową ofertę umożliwiającą realizację przyszłościowej zrównoważonej produkcji na żądanie. Po raz pierwszy w Europie producent w jednym miejscu prezentuje cały ekosystem cyfrowych, jednoprzebiegowych systemów produkcyjnych MAX do tekstyliów – Atlas MAX, Atlas MAX Poly i Presto MAX, a także rozwiązania KornitX Workflow Solutions i Tesoma do utwardzania nadruków.

Producent podkreśla, że eksponując jednocześnie tak obszerne portfolio zaawansowanych rozwiązań, chce pomóc firmom w pełni wykorzystać potencjał zrównoważonej, cyfrowej produkcji i rzucić wyzwanie status quo cyfrowej produkcji tekstyliów. Urządzenia Kornit dzięki technologii MAX pozwalają w wyjątkowo łatwy sposób wytwarzać wysokojakościowe produkty zarówno w technologii DTG, jak i DTF, i uzyskiwać aplikacje przypominające różnorodne efekty – m.in. nadruku 3D, sitodruku, sublimacji i haftu (wszystko w jednym rozwiązaniu). Dodatkowo urządzenia, działające w oparciu o oprogramowanie KornitX Workflow Solutions, pozwalają na niespotykane dotąd – jak zaznacza producent – usprawnienie procesu przepływu pracy, zwiększenie tempa produkcji bez utraty jakości i terminowości, nie bez znaczenia jest także kompaktowość tych rozwiązań.

Na stoisku Kornit Digital podczas targów FESPA Global Print Expo 2022 królują zaawansowane urządzenia działające w oparciu o technologię MAX i system workflow KornitX – Atlas MAX (przeznaczony do wysokonakładowej produkcji na żądanie dla wszystkich kategorii mody i odzieży), Atlas MAX Poly (pierwsze w branży rozwiązanie DTG, zapewniające wysokiej jakości cyfrową dekorację dla żywych, kolorowych nadruków na odzieży z poliestru i mieszanek poliestrowych) i Presto MAX (system nowej generacji, zapewniający zrównoważoną, jednoetapową wydajność produkcji; jako pierwszy na rynku umożliwia drukowanie, oprócz kolorów neonowych, białego koloru na kolorowych tkaninach), które pomagają markom realizować zrównoważoną „modę na żądanie”. Nie zabrakło także przemysłowych systemów utwardzania firmy Tesoma, niedawno przejętej przez Kornit.

Dodatkowo dla gości targowych izraelski producent przygotował na stoisku „sklep na żądanie” – można wybrać swoje ulubione dzieło sztuki, a zamówienia będą automatycznie kierowane do lokalnego dostawcy, który wydrukuje, zapakuje i wyśle ​​koszulkę. W projekcie biorą udział ukraińska projektantka mody Lilią Litkowska i ukraińska artystka Olgą (​​wszystkie zyski zostaną przekazane na pomoc humanitarną dla ludności na Ukrainie). Inną atrakcją stoiska jest „wirtualne lustro” – goście mogą wirtualnie „przymierzyć” ubrania z ostatnich kolekcji prezentowanych na wybiegach domów mody (lustro rejestruje ruchy, w efekcie gość otrzymuje zdjęcie siebie „ubranego” w wybrany strój).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.