Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Jetrix KX5 – ploter UV z kroplą 6 pl

Jetrix KX5 – ploter UV z kroplą 6 pl

Nowy produkcyjny ploter Jetrix KX5 z podsysem, zadrukowujący dowolne powierzchnie, dzięki grayscalowym głowicom i 6-pikolitrowej kropli oferuje wysoką jakość druku. Może zostać dodatkowo wyposażony w zintegrowany system druku z roli na rolę, co zapewnia wygodny, sprawny i szybki druk na podłożach elastycznych. Plotery UV Jetrix KX5 wykorzystują nowoczesne greyscalowe głowice Konica Minolta, drukują kroplą o min. rozmiarze 6 pikolitrów i – w zależności od konfiguracji – pracują z prędkością do 60 m2/h i maks. rozdzielczością 1440 dpi.

Wykorzystują atramenty przeznaczone są do materiałów, takich jak szkło, metal, akryl oraz media elastyczne. Tusze są elastyczne i gwarantują doskonały kształt kropli, także przy dużych prędkościach, zapewniając wydruk bez pęknięć i w szerokim gamucie. Wysoka pigmentacja gwarantuje dużą wydajność.

 

Drukarka KX5 znajduje swoje zastosowanie w grafice reklamowej, zarówno do wewnętrznych, jak zewnętrznych ekspozycji. Ma także zastosowanie w druku przemysłowym np. przy produkcji paneli sterowniczych.

 

Pracuje z podłożami sztywnymi o maks. grubości 100 mm, takimi jak: PVC, pleksi, szkło, drewno, oraz giętkimi: np. polipropylen, baner, backlit, itd.

 

Maksymalna prędkość 60 m2/h pozwala na zadruk ponad 130 płyt formatu 125 x 250 cm w trakcie przeciętnej zmiany. 8 sekcji stołu z podsysem próżniowym zapewnia szybki załadunek podłoża i optymalne wykorzystanie energii zależne od jego rozmiaru.

 

Dystrybutorem ploterów Jetrix jest Atrium Centrum Ploterowe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.