Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Igepa Polska kontynuuje inwestycje

Igepa Polska kontynuuje inwestycje

Pod koniec sierpnia br. firma Igepa Polska zmieniła lokalizację poznańskiego magazynu, jednocześnie znacznie zwiększono jego powierzchnię.

Magazyn przeniesiony został do nowego parku logistycznego Panattoni w Swadzimiu. W porównaniu z poprzednią lokalizacją jego powierzchnia jest obecnie dwukrotnie większa: 3.570 m2, wcześniej 1.833 m2. Poznański magazyn Igepa Polska zapewnia 5,5 tys. miejsc paletowych. Wysokość składowania to 10 m. „Obecna powierzchnia magazynowa to nowoczesny magazyn klasy A+, wysokiego składowania, z zaawansowanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi” podkreśla Robert Dąbrowski, dyrektor działu logistyki Igepa Polska.

Zmiana lokalizacji poznańskiego magazynu wpisuje się w szerszy plan rozwoju firmy. Wcześniej spółka zwiększyła powierzchnię magazynową w Mosznej pod Warszawą oraz przedłużyła umowy najmu w Łodzi i Wrocławiu. Obecnie łączna powierzchnia magazynów Igepa Polska to ok. 18 tys. m2. Formuła pięciu regionalnych magazynów (Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław) jest ważna z punktu widzenia dostępności towarów i dostaw. Pozwala na szybsze realizowanie zamówień oraz opcję odbiorów własnych. Inwestycje Igepa Polska związane z powiększaniem magazynów oraz nowymi lokalizacjami biur, w lutym br. biura warszawskiego, mają na celu podniesienie jakości obsługi klientów i usług logistycznych, ułatwienie kontaktu z firmą oraz poszerzanie oferty produktowej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.