Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Hat-trick w konkursie Green Packaging Star Awards

Hat-trick w konkursie Green Packaging Star Awards

Mondi, dostawca rozwiązań dla branży opakowań i papieru, zdobył trzy nagrody za zrównoważone produkty z zakresu opakowań w austriackim corocznym konkursie Green Packaging Star Awards, którego celem jest wyróżnienie przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie opakowań i recyklingu, a także związanych z opakowaniami ulepszeń procesów operacyjnych w produkcji, logistyce i dystrybucji. Jurorzy docenili wysoki standard trzech produktów Mondi: papieru EcoVantage (torba na zakupy dla sieci handlowej), WalletPack (jednomateriałowe, nadające się do recyklingu opakowanie na wędlinę) i Functional Barrier Paper (funkcjonalny papier barierowy zastępujący opakowania z tworzyw sztucznych).

Coroczny konkurs Green Packaging Star Awards jest organizowany przez magazyn „Kompack” oraz Austriacki Instytut Badawczy Chemii i Technologii. Dla Mondi zdobycie trzech nagród w konkursie promującym prośrodowiskowe opakowania jest sporym wyróżnieniem, gdyż producent od lat angażuje się w działania na rzecz klimatu i tworzenie rozwiązań opartych na obiegu zamkniętym, czego wyrazem jest m.in. strategia MAP2030, w której firma określiła ambitne zobowiązania i cele w zakresie zrównoważonego rozwoju na następne dziesięć lat.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.