Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Fiński koncern z podwójną oceną „A” od CDP

Fiński koncern z podwójną oceną „A” od CDP

Metsä Board została uznana za lidera w zakresie transparentności korporacyjnej oraz wyników przeciwdziałania zmianom klimatu i bezpieczeństwa wodnego przez CDP – światową organizację non-profit. Przedsiębiorstwo jest jedną z niewielu firm (spośród 23 tys. poddanych ocenie), które uzyskały podwójną ocenę „A”. To już ósmy rok, w którym koncern znalazł się na listach CDP: Klimat Lista A i Woda Lista A. W kwestionariuszu dotyczącym lasów Metsä Board uzyskała ocenę A-.

„Mamy ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym produkcję w 100% bez udziału energii z paliw kopalnych i surowców oraz zmniejszenie zużycia wody w procesach produkcyjnych do końca 2030 r. W naszych źródłach dostawy drewna promujemy gospodarkę leśną zapewniającą zachowanie zdolności regeneracyjnych lasów. Wysoki wynik w ocenach CDP rok po roku potwierdza sens naszej systematycznej pracy” – komentuje Mika Joukio, CEO Metsä Board.

Coroczny proces ujawniania i oceny danych środowiskowych przez CDP jest powszechnie uznawany za złoty standard w zakresie korporacyjnej transparentności środowiskowej. Pełna lista firm, które znalazły się na tegorocznej Liście A CDP jest dostępna wraz z innymi publicznie dostępnymi wynikami firm na stronie: www.cdp.net/en/companies/companies-scores.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.