Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Fiery nową jednostką biznesową

Fiery nową jednostką biznesową

Frank Pennisi

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Jako oddzielne firmy EFI i Fiery będą miały odrębne obszary strategicznego działania, które mają umożliwić lepszą obsługę klientów i długoterminowy rozwój. EFI będzie się koncentrować na transformacji z technologii analogowej na cyfrową w zakresie przemysłowego druku atramentowego. Fiery zaś, jako niezależna firma, pozostanie dostawcą cyfrowego interfejsu użytkownika (DFE).

Toby Weiss, wieloletni dyrektor operacyjny i dyrektor generalny działu EFI Fiery, będzie w dalszym ciągu kierował działalnością tego biznesu (Fiery), teraz jako dyrektor generalny.

Na czele EFI stanął Frank Pennisi, który przeszedł z firmy Orora Packaging Solutions (dostawca niestandardowych rozwiązań w zakresie opakowań, głównie z tektury falistej), gdzie zajmował stanowisko prezesa i dyrektora generalnego. Wcześniej Pennisi spędził dwie dekady na stanowiskach kierowniczych w firmach FLIR Systems (obecnie Teledyne FLIR), Honeywell i GE.

Jeff Jacobson, posiadający 35-letnie doświadczenie w sektorze cyfrowego przetwarzania obrazu, który przewodził EFI jako dyrektor generalny po jej przejęciu przez Siris w 2019 r., obejmie stanowisko prezesa wykonawczego obu firm.

„Ta reorganizacja zapewnia zarówno EFI, która obecnie koncentruje się wyłącznie na cyfrowym druku atramentowym do zastosowań przemysłowych, jak i Fiery, globalnemu dostawcy DFE, mocną pozycję na niezależnych rynkach, przy jednoczesnym utrzymaniu bliskiej współpracy, która przyczyniła się do sukcesu każdej z firm. Bez Fiery cyfrowe obrazowanie nie byłoby w miejscu, w którym znajduje się obecnie. Działając jako samodzielna firma, jeszcze bardziej wzmocnimy wiodącą pozycję Fiery skupiając się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań DFE” – powiedział Jeff Jacobson.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.