Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Fespowa „mikrofabryka” z dużym udziałem polskiej firmy

Fespowa „mikrofabryka” z dużym udziałem polskiej firmy

Antigro Designer – polski producent oprogramowania do personalizacji druku – będzie w tym roku głównym dostawcą technologii podczas wydarzenia Personalise Make Wear (Microfactory) w części Personalisation Experience podczas targów FESPA Global Print Expo 2024 w Amsterdamie (19–22 marca).

FESPA, założona w 1962 r. dzięki inicjatywie Francuskiego Stowarzyszenia Drukarzy i siedmiu europejskich stowarzyszeń, jest międzynarodową federacją zajmującą się promocją i rozwojem branży druku. Ta globalna federacja odgrywa ważną rolę w kształtowaniu przyszłości branży, dostarczając cenne zasoby edukacyjne, organizując seminaria techniczne i wspierając rozwój nowych technologii druku. Dzięki swojej działalności FESPA przyczynia się do rozwoju i promocji sitodruku oraz druku cyfrowego na całym świecie, będąc ważnym punktem odniesienia dla profesjonalistów z branży.

Strefa Personalisation Experience to przestrzeń w 100% poświęcona personalizacji druku, w której profesjonaliści z różnych branż – od odzieży sportowej, przez opakowania, programy lojalnościowe klientów, aż po wnętrza – mogą odkrywać potencjał, jaki personalizacja oferuje dla ich biznesu. To wydarzenie jest dedykowane rozwojowi i prezentacji możliwości personalizacji w branży druku w obliczu rosnących oczekiwań konsumentów, którzy domagają się szybkich i spersonalizowanych doświadczeń. Strefa ta to nie tylko wystawa, ale także platforma do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami, którzy skupiają się na wykorzystaniu personalizacji do podnoszenia wartości swojego biznesu.

Personalisation Experience to wyjątkowe miejsce, które już po raz drugi będzie dostępne dla osób chcących zagłębić się w najnowsze osiągnięcia i technologie związane z rozwiązaniami drukarskimi umożliwiającymi personalizację produktów. To wyjątkowe wydarzenie miało po raz pierwszy miejsce w ubiegłym roku podczas targów Fespa 2023 w Messe Munich w Niemczech i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, dlatego można się spodziewać, że tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej inspirująca i dostarczy uczestnikom niepowtarzalnych doświadczeń.

Dlaczego tegoroczne targi FESPA będą wyjątkowe?

Dzięki współpracy z Antigro Designer na tegorocznych targach Fespa w Amsterdamie uczestnicy będą mieli również dostęp do strefy Personalise Make Wear, czyli microfactory, w którym podczas trwania wydarzenia będzie odbywał się kompletny proces wykonywania personalizowanych ubrań oraz innych produktów. W wyznaczonym miejscu (hala 11-A20) odwiedzający będą mogli skorzystać z gotowych szablonów projektowych oraz samodzielnie wykonać projekt ubrania sportowego, koszulki, czapki czy też kubka. W kolejnych krokach będą oni mieli możliwość obserwacji procesu produkcji przygotowanego przez siebie projektu, czyli jego wydruku, odpowiedniego cięcia i szycia, tak aby powstał gotowy spersonalizowany produkt. Oznacza to, że w jednym miejscu uczestnicy będą mogli poznać cały proces tworzenia personalizowanych produktów i zapoznać się z tym procesem krok po kroku. Aby sprawić, że cały proces będzie w pełni kompletny, w centralnym punkcie microfactory będzie znajdował się wybieg, gdzie uczestnicy będą mogli zobaczyć zaprojektowane przez siebie wcześniej projekty na modelach i modelkach prezentujących gotowe stroje.

Oprogramowania maszyn firm takich jak Caldera, Sei Laser, Kornit, czy Inkcups będą współpracować z systemem do personalizacji druku Antigro Designer, aby wspólnie tworzyć wyjątkowe personalizowane produkty. Aby zapewnić odwiedzającym wartościowe, pełne zdobywania nowej wiedzy doświadczenie, na cały czas wydarzenia zaplanowanych jest wiele wycieczek z przewodnikiem po fabryce. Będzie on oprowadzał uczestników i objaśniał każdy etap wykonywania personalizowanych produktów oraz prezentował wykorzystywane w poszczególnych etapach technologie.

Dodatkowo osoby zainteresowane szczegółami procesu przygotowywania projektów graficznych i technologii wykorzystywanych przy tworzeniu spersonalizowanych produktów będą miały możliwość rozwinięcia swojej wiedzy. Dzięki zespołowi Antigro Designer, który będzie obecny na miejscu przez cały czas trwania targów, uczestnicy zyskają bezcenne doświadczenie. Każdy uczestnik, chętny dowiedzieć się więcej i porozmawiać ze specjalistami w tym zakresie, będzie mógł odwiedzić stoisko Antigro Designer, zlokalizowane niedaleko strefy Microfactory. Zespół Antigro będzie cały czas czuwał nad tym, aby każdy uczestnik targów zyskał potrzebną wiedzę i otrzymał odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania dotyczące działania oprogramowania i obsługiwanych przez nie procesów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.