Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / 2000 aktywnych maszyn cyfrowych HP Indigo serii 3

2000 aktywnych maszyn cyfrowych HP Indigo serii 3

HP ogłosiło kolejne ważne kroki w rozwoju maszyn Indigo – instalację 2000. maszyny oraz innowacje, które zostaną wprowadzone w najbliższych miesiącach. Jak podaje producent, mają stanowić one dodatkowe wsparcie dla użytkowników stale rosnącego globalnego rynku etykiet.

Firma HP, instalując w ostatnim czasie model 6K w drukarni etykiet MCC z Chicago, osiągnęła liczbę 2000 aktywnych maszyn Indigo na świecie. Jak podkreśla, stanowi to dowód na wysoką jakość i wszechstronność serii 3 maszyn Indigo. Oprócz modelu 6K, flotę maszyn do druku etykiet Indigo uzupełniają wysokowydajne modele 8K i 25K. Haim Levit, starszy wiceprezes i dyrektor generalny HP Indigo, komentuje: „Marki coraz częściej wymagają większej personalizacji i sprawniejszych łańcuchów dostaw. W połączeniu z ogromnym wzrostem liczby małych firm rośnie liczba zamówień. Dlaczego? Ponieważ drukarnie starają się wyróżniać na rynku i dostarczać nowe, indywidualne i kreatywne rozwiązania. Dzięki HP Indigo 6K nasi klienci dodatkowo ograniczają o blisko 80% odpady z mediów, co przekłada się na dziesiątki tysięcy SQM zaoszczędzonych na jedną maszynę każdego miesiąca”.

HP, chcąc rozszerzyć paletę możliwości produkcyjnych i kreatywnych dla klientów, ogłasza również wprowadzenie nowych wersji HP SmartStream Designer i Composer. Są one kompatybilne z Adobe CC2022, w tym z HP Spark.

HP Spark dołącza do narzędzi kreatywnych HP SmartStream Designer obok HP Mosaic i HP Collage. Narzędzie to daje użytkownikom możliwość tworzenia nieskończonej liczby personalizacji, pozwala też na tworzenie dowolnych projektów z predefiniowanej biblioteki skryptów oraz na wykorzystania własnego kodu do tworzenia prac o dokładnych i zindywidualizowanych specyfikacjach.

Rozwiązanie do automatyzacji kolorów HP Indigo Spot Master umożliwia firmom poligraficznym uzyskanie kolorów firmowych w ciągu kilku minut, utrzymując wysoką spójność i jednolitość kolorów na całej powierzchni druku. Dzięki opatentowanemu algorytmowi szybkiego i dokładnego dopasowania kolorów, Spot Master zapewnia każdemu opakowaniu taki sam wygląd, niezależnie od tego, kiedy i gdzie zostało ono wydrukowane. Zapowiedziana nowa wersja programu, która ma być dostępna jeszcze w tym roku, jest łatwiejsza w użyciu, poprawia dokładność kolorów i obsługuje więcej typów zadań. Nowe możliwości obejmują m.in.: udostępnianie wyników kolorystycznych Spot Master markom zamawiającym za pośrednictwem HP PrintOS, obsługę zadań ze zmiennymi danymi, obsługę wersji zadań, czy też dopasowywanie większej liczby kolorów Pantone poprzez dwukrotne użycie tych samych atramentów (double hit).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.