Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / 10-lecie PIAP podczas 13. edycji RemaDays

10-lecie PIAP podczas 13. edycji RemaDays

13. edycja targów RemaDays była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, organizacji branżowe zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Dokładnie podczas drugiego dnia święta całej branży przypadł jubileusz 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. 10 lat wspólnych starań na rzecz całej branży reklamowej. 10 lat spotkań, rozmów, 10 lat kampanii na rzecz wypromowania upominków jako skutecznych narzędzi marketingu. A ile wieczorów integracyjnych i ile wspomnień... 16 lutego br. na stoisku PIAP członkowie Izby licznie zebrali się, aby uczcić jubileusz 10-lecia istnienia organizacji.

„Bardzo miło było nam gościć wszystkich członków PIAP i naszych partnerów, którzy licznie odwiedzili stoisko PIAP tego szczególnego dnia. Bardzo dziękujemy za pamięć, wszelkie gratulacje i statuetki otrzymane z okazji jubileuszu 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Zapewniamy, że będziemy kontynuować działania PIAP, tak aby podmioty zrzeszone w naszej organizacji mogły sprawnie funkcjonować na rynku reklamy w Polsce. Dziękujemy przede wszystkim naszym firmom Członkowskim za zaufanie i za to, że są z nami i wspólnie tworzą ten rynek!” - mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor generalny Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. „Mam olbrzymie szczęście, zaszczyt i przyjemność, że moja kandydatura jako prezesa trafiła na tak okrągłą rocznicę PIAP. Kochani, jubileuszowy wieczór i tak okrągła rocznica powtórzy się za 10 lat. To już 10 lat trzymamy się razem, dokładnie 16 lutego 2007 roku uzyskaliśmy wpis do KRS-u. 10 lat temu było na 20, dziś 170. Rośniemy w siłę i głęboko wierzę w to, że jeśli zaangażowanie wszystkich oraz nasz profesjonalny i odważny głos zacznie rozbrzmiewać, wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej. Najistotniejsze jest, aby wierzyć w to, co robimy i aby te działania płynęły z jednej strony z chęci zysku (ponieważ po to tworzymy nasze firmy), ale także z chęci zmiany naszej branży, jej postrzegania i zasad w niej obowiązujących. Cieszę się, że tak wiele firm należy do PIAP z głębi serca, czego dowodzą własnym działaniem i oddaniem dla PIAP-u za co w imieniu własnym i zarządu zeszłego, obecnego i przyszłego serdecznie dziękuję”.
„Ale prawda jest taka, że najważniejsi jesteśmy MY – członkowie PIAP, bez względu na pełnioną funkcję. Najważniejsze, że działamy i trzymamy się razem. Nie liczy się do końca ilość, ale jakość. Stawiajmy na konsolidację i scalanie naszej izby, grupy pasjonatów i osób, które wierzą w ideę PIAP. Lepszy jeden zaangażowany miłośnik niż dziesięć tajemniczych i martwych dusz. Dziękuję Wam, że jesteście, dziękuję za wymianę myśli, idei, za udział w forum, dziękuję za mądre słowa i pomysły, dziękuję za burzę mózgów na spotkaniach regionalnych, zaangażowanie na Walnym Zebraniu i wszelkie działania. Sto lat, niech żyje PIAP !!!” - mówi dr Edyta Lisowska, prezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, dyrektor zarządzający agencji EBLIS B&L.
Podczas targów RemaDays 2017 na stoisku PIAP aktywnie promowana była 10. edycja najnowszego Katalogu PIAP 2017, w którym zaprezentowane zostały wszystkie firmy członkowskie PIAP. Publikacja cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród zwiedzających. Dzięki niej każdy w łatwy sposób może dotrzeć do najlepszych specjalistów z branży, oferujących upominki reklamowe na najwyższym poziomie.
Na potrzeby promocji Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podczas targów RemaDays 2017 firmy Członkowskie PIAP: 12M Alicja Wąsowska, Asgard, Artystik Poland Group, AWIH, Axpol Trading, BIC Graphic Europe S.A. oddział Polska, Easy Gifts, Expen, Guapa Produkcja, Gift Star, Inspirion Polska, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Lunarcorp, Macma Polska, Mart, Mart's, Maxim, MCC Medale, MM Brown Group, Prażmowscy, Raster, Rosnowski Gift, SDX Towels przekazały upominki reklamowe, które stały się niezbędnym narzędziem promocji Izby podczas wydarzenia.
Drugiego dnia targów RemaDays 2017 Polska Izba Artykułów Promocyjnych tradycyjnie już bo po raz siódmy była organizatorem Wieczoru Branżowego dla Członków PIAP. Stał się on doskonałą okazją do spotkań i rozmów biznesowych pomiędzy dostawcami PIAP a agencjami reklamowymi zrzeszonymi w Izbie. Wieczór stał się również doskonałą okazją do uczczenia Jubileuszu 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Frekwencja uczestników wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów, a spotkanie umożliwiło integrację firm Członkowskich. Wieczór Branżowy PIAP 2017 odbył się dnia 16 lutego 2017 w Restauracji STIXX BAR&GRILL w Warszawie.
Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych, 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o..
Obszerniejsza relacja z Wieczoru Branżowego PIAP 2017 już niebawem.
Podczas targów RemaDays 2017 firmy członkowskie PIAP otrzymały prestiżowe nagrody w konkursie Korony Reklamy 2017.

Producent upominków reklamowych:
I miejsce: Wilk Elektronik S.A.
II miejsce: Jaguar Tomasz Chwiłowicz
III miejsce: Maxim
Importer upominków reklamowych:
I miejsce: Asgard Sp. z o.o.
II miejsce: Macma Polska Sp. z o.o.
III miejsce: AXPOL Trading Sp. z o.o. Sp. k.

Podczas RemaDays 2017 wyłoniono także Laureatów w kategorii CATALOUGE OF THE YEAR REMADAYS WARSAW 2017. Członkowie PIAP zostali również nagrodzeni w tej kategorii.
SREBNY MEDAL otrzymały firmy: Inspirion Polska Sp.z o.o.,Texet Polska Sp.z o.o.,Jaguar Tomasz Chwiłowicz, A.S.S.-3, Axpol Trading Sp.z o.o.,Sp.k.,Asgard Sp.z o.o..
BRĄZOWY MEDAL otrzymały firmy: SDX Towels Sp.z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp.z o.o..
Członkowie PIAP zostali ponadto laureatami w konkursie „GIFTS OF THE YEAR" 2017, w którym nagrody przyznali sami zwiedzający:

TOP FUN
1. Leżaking Leżak eventowy – KUSHA ARTUR KARWACKI
2. Model mięśniolotu Leonardo da Vinci – ŻEJMO&SIATECKI S.C.
3. Koszula fioletowa mucha 40 – TEXET POLAND SP. Z O.O.
Wyróżnienie – Parasol Revers – ASGARD SP. Z O.O.
TOP IDEA
1. Brelok 5 w 1 – BADGE4U
2. Wino z lampką – ROSNOWSKI GIFT SP. Z O.O.
3. Lazzybag – BEE 2
Wyróżnienie – Kieszonkowy Power Bank PB 02 – WILK ELEKTRONIK S.A. – GOODRAM
TOP DESIGN
1. PPHU Ceramika Tułowice – ŻARÓWKA DO NAPOJÓW
2. Sportpods vision – BOOMPODS POLSKA
3. Butelka mleczna, karmelowa i choco cookie – SŁODKIE UPOMINKI RYSZARD GARMADA
Wyróżnienie – Szklana gitara – GLASS STUDIO HABRAT
Wszystkim Laureatom konkursów RemaDays 2017 Polska Izba Artykułów Promocyjnych składa serdecznie gratulacje i życzy dalszych sukcesów.

GALERIA REMADAYS 2017

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.